Wpis z mikrobloga

Kurde, przeszła mnie dziś okazja życia. Przyszła do mnie do pracy młoda Cygan... wróć... Romka. Chciała mi sprzedać wody toaletowe, które to dostała za pracę w jakiejś drogerii. Dodam jeszcze że jestem totalnym laikiem w kwestii #perfumy więc gdy zaoferowała mnie jakiś za 100 zł to ją po prostu zbyłem. Koniec końców obniżyła cenę do 50 zł ale mnie to dalej nie ruszyło. Potem gdy już poszła to postanowiłem zerknąć w wujka google za ile można to kupić. I szczena mnie opadła bo to co mógłbym mieć za 50 zł w internetach najtaniej kosztowało 10 razy tyle tj. 500 zł.
#zalesie #perfumy #gownowpis #cyganie
  • 12
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@elLimon: zostań na tagu przez minimum 2 tygodnie a nabedziesz magiczna umiejętność rozróżniania podróbek, nauczysz się kupowac ORYGINALNE perfumy po niższych cenach i ewentualnie jak zostaniesz na dłużej to pomyślisz że gruz nie smakuje aż tak źle ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@elLimon: nie zesraj się z wrażenia, chciała Ci #!$%@?ć za stówkę podróbki warte 30 zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@waciak: ja żeby zlać cygana powiedziałem że mam 5 zł i co najwyżej mogę tyle dać. I mi sprzedał podróbkę hugo. Więc myślę że mniej niż 5 warte
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@s-mirk-0 W sumie za podróbkę tego Dior Sausage ze 20 - 25 mógłbym dać.
Z drugiej strony rodzicielka mówi że to pora po szabrach (taki czas gdzie kradną na potęgę) więc mógłby być oryginalne ale kradzione.
  • Odpowiedz