Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bArrek: Oj no już nie przesadzaj, w większych cywilizowanych krajach też masz jeden dzień wolnego od sklepów i ludzie jakoś tak nie płaczą. Zrób sobie za wczasu zapasy żebyś nie umarł z głodu XD Poza tym, zazwyczaj wszędzie w niedzielę masz otwartych prywaciarzy i żabki.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bArrek: Tak jak wspomniałam, w niedzielę zawsze masz czynnych prywaciarzy i żabki. A jak wiesz, że wychodzisz z pracy po zamknięciu sklepów, a we wtorek przed ich otwarciem to wystarczy być zorganizowanym człowiekiem i po prostu zrobić te zakupy w wolnym czasie dużo wcześniej, albo najlepiej zmień robotę jak Ci to bardzo psuje normalne funkcjonowanie, że nie potrafisz znaleźć godziny w tygodniu żeby zrobić zakupy. Moja koleżanka pracuje na dwa etaty,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DzonyNajedzony: "Zapasy" - napisane sarkastycznie. Życzę wam mniejszego bólu tyłka w niektórych tematach politycznych. Wprowadzili coś i nic tego nie zmieni chyba, że zrobicie ruch żółtych kamizelek w Polsce i będziecie prostestowali o otworzenie sklepów w niedzielę jeśli faktycznie macie z tym taki ogromny problem XD
@NQ502: no pewnie, że można się zorganizować - u mnie w zamrażarce cała szuflada mrożonych bułek, bo przecież jak jutro kupię to we wtorek gwoździe będę nimi wbijał, a nie na śniadanie jadł xD tylko, że to nie jest normalne xD koleżanka na 2 pełne etaty pracuje i studiuje? To na pewno jest mega zadowolona z tego zakazu i że nie może sobie w wolną niedzielę zakupów zrobić tylko lecieć na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bArrek: Są alternatywy na chleb, serio. Chyba, że nie potrafisz sobie zrobić nic inenego niż bułki na śniadanie. Wystarczy mieć mleko w lodówce i już możesz zjeść pożywne płatki śniadaniowe. Wystarczy mieć jajka i zrobisz sobie szybką jajecznice czy omlet. W ostateczności zawsze możesz sobie upiec pyszny chlebek sam. Dla chcącego nic trudnego. Jak ktoś chce to zawsze będzie szukał sobie problemów i narzekał jak typowa polska cebula XD Ona na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bArrek: Dałoby się XD Bierzesz mleko cieplutkie w termosiku, do małego pojemniczka płatki i lecisz z tematem. Są nawet specjalne termosy czy menażki. Poza tym są alternatywy bułek. Chociażby tortilla. Nie musisz się bawić z przenoszeniem płynu do pracy i też chwycisz w łapę i masz jedzonko od razu. A bułki musisz kupować jakieś najtańsze z supermarketu bo dobry chleb czy bułka jest bez problemu zjadliwa przez kilka następnych dni. Życzę
@NQ502: nie dostrzegasz istoty problemu. Każdy sobie poradzi z 2 wcześniej zapowiedzianymi dniami bez handlu. Problemem jest to, że komuś się uwidziało, że w niedzielę trzeba zamknąć sklepy bo akurat wtedy handel jest zły a spora część społeczeństwa nie widzi w tym problemu "bo można sobie poradzić, nie trzeba narzekać". Są kraje gdzie na tej samej zasadzie ktoś kiedyś postanowił, że kobiety muszą chodzić w workach i nie mogą prowadzić samochodów.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DzonyNajedzony: No nie dostrzegam istoty problemu bo w większości krajów w Europie jest ustanowiony dzień wolny od zamknięcia sklepów i nikt o to problemów nie robi. To jest kwestia polityczna wychodząca z Unii, a nie, że tylko Polska wymyśliła sobie "chore" prawo w tym temacie. Trochę mam beke z tego jak podchodzi większość polaczków którzy płaczą z powodu zamknięcia galerii handlowych czy supermarketów w JEDEN dzień w tygodniu (sklepy pierwszej potrzeby
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Himre: Jak się czujesz jak niewolnik to nieźle masz w bani nasrane bo ja żyję sobie jak lord. Mam wszystko co chce także beka z tego co piszesz dziewczyno XD Restauracje masz otwarte w niedzielę także nie wiem po czym wnioskujsz, że się przyznaje do jakiegoś niewolnictwa. Ja #!$%@? skąd się tacy ludzie biorą XD ale jesteś zielonka więc uznam to za bite xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Himre: Ty jesteś #!$%@? jeśli twierdzisz, że jeśli ktoś nie widzi problemu w tym , że niedziele są nie handlowe to przytakuje na wszystko co sobie państwo wymyśli i jest niewolnikiem. Kończę z Tobą w tym momencie konwersacje bo przez takie zjeby umysłowe właśnie idę blokować wszystkie zielonki na swoim koncie żeby się nie załamywać, że takie osobniki żyją na naszej planecie.