Wpis z mikrobloga

@kwiatosz: prawie Ci się udało, pracowadwca #!$%@?, nie wspomniał nigdy o tym, ze w grudniu nie mozna brac wolnego (w kontrakcie mowa tylko o swietach i sylwestrze, co mi rybka akurat), nigdy nie powiedział, ze u niego w firmie to wolne przepada, nie przenosza na kolejny rok do 8 dni jak to mowi prawo, 1,5 mc temu pytałem ile zostalo mi płatnego wolnego, odpowiedz dostałem tydzien temu po dwukrotnym upomnieniu się,
@Crecha Prawo mówi że maksymalnie 8 dni, ale pracodawca może ustalić i zero dni. Nie musisz mieć w umowie że nie możesz w grudniu, pracodawca może odmówić urlopu jeśli to wbrew biznesowi generalnie. Ten miesiąc wcześniej info z kolei to ściema, bo to zależy od długości urlopu. Jeżeli nie masz wymogu miesiąca na piśmie to urlop 8 dni musisz zgłosić najpóźniej 16 dni przed urlopem. Rozwiązaniem jest danie wypowiedzenia, wtedy firma wypłaca
@kwiatosz: Szef jeszcze nie wiem czy burak ale na pewno zasady są #!$%@?. Generalnie spoko gościu, ale póki co to gadałem ze store managerka. Bo główny manager jest notabene na urlopie.. a co jakby mi ktoś kurła umarł nie daj boze to co, tez by mnie nie puścili? No co w takiej sytuacji, tez sytuacja awaryjna, ale na szczęście nie aż tak poważna. Zobaczymy.. no lece tak czy siak, albo mi
@Crecha: musisz napisac pismo do tego managera, gadanie gowno daje. w pismie sie ustosunkuje co firma chce z tym zrobic, powiedz wprost ze chcesz jego maila i pisz
ewentualnie pisz do centrali domino na fb czy czyms takim