Wpis z mikrobloga

@Slover: to nie są refurby, a nówki. Każda konsola może mieć wadę fabryczną, ale Microsoft daje 2 letnia gwarancję door to door, wiec czym sie martwic? A jak ci się odwidzi, to mozesz do amazona odesłać xD
@Slover: Do microsoftu? Jak nie dadzą rady naprawić, to nówka, ale zazwyczaj po prostu wymieniaja cześć. Pady np. to wysyłają całkowicie nowe, bo nawet im się nie opłaca naprawiać. Support microsoftu jest na najwyższym poziomie. Nawet kody dają w ramach przeprosin.
@nick_mi_znikl a te gry to faktycznie "zajebiste" większość ma już kilka lat, na psplus gry są stworzone z samych dobrych tytułów ( ͡º ͜ʖ͡º)

X'a miałem i nie polecam, bo Microsoft nawet gogli nie potrafi zrobić do dzisiaj nie mówiąc już o grach w goldzie które mają więcej lat niż większość na wykopie xD
@nick_mi_znikl chodzi wsparcie że strony producenta którego na x nie widać ( ͟ل͜) tylko Sony wspiera swoje produkcje A Microsoft wali po całości każdego roku, zero exlusive, zero wsparcia nowych technologii, po prostu zero () to co mam szanować? Coś na czym ktoś chce tylko zarobić? Pff
@Griffith co roku exlusive, co miesiąc w ani ale Cię 2 gry warte tyle co abonament na pół roku (przynajmniej) , aktualizacje, poprawki i dodatki.

Na X, exlusive na 3 lata xD faktycznie zajebiście xD A w goldzie 200 gier sprzed kilku lat, zero aktualizacji nowych gier i wsparcia dla tych które już są o ch.. kupuje od razu xD
@v1lk: Ile z tych gier miałes w czytniku swojej konsoli? Co z tego, że niektóre z nich mają swoje lata? Wiesz, że część gier trafia też do gamepassa na premierę, albo niedługo po niej? Z wiekszych gier ostatnio day1 Gears 5 i The outer worlds. Aktualizacje i poprawki do czego? Standardowa "poprawa stabilności" dasha?
@v1lk: gogle vr to tam mało kogo obchodza, problem xbox to brak exów a te nieliczne co są no to hmm mielenie co rok forzy i średniaki w postaci halo 5, gears 4 i 5. Game pass dobry do nadrobienia starszych pozycji, popykania chwile w jakieś indyki, ale nie czarujmy się to tylko kolejny sposób wyciśnięcia czegokolwiek z gier, ktore już nikogo nie interesują i w marketach zalegałyby na półkach po