Wpis z mikrobloga

@luki_: Ostatnio kupiłem z Ali mamie Meizu C9 za ok. 240 cebulionów z nakładką i szkłem. 2gb ram + 16gb rom + 3000mAh + prawie czysty Android 8.1 robią robotę, jest zachwycona. Do jej zastosowań jak znalazł. Polecam
  • Odpowiedz
@Transparentny: aparat widzę na allegro do M2 Note'a, może są takie same, ale 45zł to pewnie znajdziesz dawcę za tą cenę ;)

@Vafik: hola, to co powiesz na to że moim daily driverem jest Xperia SP z Androidem 9? Mój pierwszy smartfon używany jako główny telefon. Wcześniej miałem co doprawdy x10 mini pro, ale używałem go jako drugi bo bateria trzymała śmiesznie krótko i na codzień wolałem zajebistego
  • Odpowiedz
  • 1
@Odczuwam_Dysonans Zależy jakie ktoś ma wymagania, nie mówię tu o pamięci RAM, bo tu głównie chodzi o procesor i nakładki na androida. Ja osobiście nie dalbym rady używać twojego telefonu z 1GB ramu i takim procesorem, ok ty może dajesz radę, ale większość nie wytrzymała by tygodnia z nim :P
  • Odpowiedz
@Vafik: z nakładkami na andka jest jak z OSem na PC. Większość wybierze Windowsa ale i tak 90% czasu używa przeglądarki i to co jest w tle nie ma większego znaczenia, używaliby jej tak samo (i nawet tej samej) choćby na Linuxsie. Ja akurat bardzo lubię czystego andka, chociaż jakieś MIUI też jest spoko, ale myślę że szybko by mi się znudziło i nie widziałbym jakiejś przewagi nad czystym systemem
  • Odpowiedz