Wpis z mikrobloga

@luki_: mam takiego, tylko z trzy lata temu spaliło mi się z mojej wejście USB. W momencie, gdy je kupowałem to trudno było dostać za tę cenę lepszy, nowy telefon, choć potrafił się zawieszać. Wtedy Xiaomi nie były tak łatwo dostępne w Polsce więc wybór znacznie mniejszy w kategorii co 600 zł.
Za długo się nim nacieszyłem, może z pół roku.
Akurat to nie był jakiś wielki problem, ale kilka razy zdarzyło mi się, że telefon zawiesił się i przez kilka minut nie reagował na jakąkolwiek akcję, jednak po kilku minutach się restartował i było przez długi czas w porządku. Co do nakładki to pierwsze wersji miały spore braki w tłumaczeniu, niektóre funkcje nie działały tak jak powinny i był problem z nawigacją. Trzeba też było aktualizować telefon ręcznie. Nie wiem, może te
@luki_
@bartoszczr
@skeptical_knowledge
@banjo
Mam go już piąty rok. Najlepszy telefon jaki miałem, serio.
Tak jak @bartoszczr mówi, Xiaomi nie było jeszcze tak popularne w polskich sklepach. Kupiłem go w euroagd za jakieś 600-700 zł.
Jedyne problemy jakie pamiętam to tłumaczenie systemu na polski, wyrazy były źle przetłumaczone albo wcale. Ale aktualizacje załatwiły sprawę. Nie mam na co narzbekać od prawie pięciu lat.
Niestety ostatnio w pracy rozbiłem w nim aparat więc
Transparentny - @luki 
@bartoszczr 
@skepticalknowledge 
@banjo 
Mam go już piąty rok...

źródło: comment_wripex0n653M20YV5EMcPzFWA8Yeh7Lj.jpg

Pobierz
Miałem meizu, tylko model m2 Note, w media expert zapłaciłem 650zl, mimo że mediatek to dawał radę, wydajnościowo był super jak na tamte lata co wyszedł, jakoś pół roku po premierze kupiony
@Transparentny skoro ten telefon jest dla ciebie świetny, to dawno nie trzymałes w ręku innego smartfona, jak zmienisz to doznasz szoku xD

Sory, ale MT, 2GB ramu i 2500mah to nie te czasy xD