Wpis z mikrobloga

Widząc Oskara z bogatego domu pamiętajcie że może i wy zapierdzielacie u jego ojca za okruchy ze stołu, może i niszczycie sobie życie za psie pieniądz ale ten banan dzięki wam ma zajebiste życie, wakacje w egzotycznych krajach, samochody i mieszkania opłacane przez starych, zaklepaną dobrą uczelnię na której będzie uprawiał ten słynny networking (a pamiętajcie że to właśnie networkingiem, a nie wykształceniem, osiąga się w życiu sukces) i rucha najlepsze, najpłodniejsze suczyska w ich prime time. Pamiętajcie że przynosicie uśmiech na jego twarz. On na to zasługuje, on jest człowiekiem, wy jesteście tylko psami które miały pecha urodzić się nie tam gdzie trzeba.

#pracbaza #praca #przegryw ##!$%@? #stulejacontent #rozwojosobistyznormikami #bananoweoskarki #redpill #blackpill #rozwojosobistyznormikami #takaprawda #wygryw
ramzes8811 - Widząc Oskara z bogatego domu pamiętajcie że może i wy zapierdzielacie u...

źródło: comment_r1d1BUSQi6zBraQ5FVKf20N57KD11EOu.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
@ramzes8811: niestety mordo, takie jest życie. Najlepiej robić swoje, cieszyć się tym co masz. A i musisz pamiętać że życie bananka wcale nie jest takie kolorowe. Tacy ludzie są zazwyczaj puści w środku, zepsuci i oderwani od rzeczywistości. Osobiście wolę swoję przeciętne życie za to właśnie że jest nakreślone smutkami i nieszczęściami, bo dzięki temu jestem wewnętrznie bogatszym człowiekiem.

Tak sobie to przynajmniej tłumaczę, dzięki czemu mam trochę lepszy humor.
  • Odpowiedz
@ramzes8811: a ty swoje żale wylewasz na forum dla debili a my się z ciebie śmiejemy a jak skończymy się śmiać to wracam do życia o którym ty marzysz przed snem. Jesteś nikim i nikim pozostaniesz
  • Odpowiedz
@Xvenowski: no okres kiedy byłem na zwolnieniu chorobowym bardzo dobrze wspominam, byłem umyty, w pokoju czysto i pachnąco. Jadłem śniadania, miałem dobry humor i dużo siły, czytałem książki, rozwijałem się. A teraz? Ehhh szkoda gadać.
  • Odpowiedz
@ramzes8811: ale Ty jesteś biedny. Głównie mentalnie. Co zrobiles w swoim życiu żeby miec lepiej? A jesli wolisz życie robaka to przynajmniej sie pogodz z tym zamiast wylewać żale zazdrościć i nienawiści na portalu z obrazkami. Śmiejemy sie z Januszy a rośnie kolejne pokolenie, które wchodzi na nowy poziom. Gratulacje
  • Odpowiedz
  • 0
@ramzes8811 Żałosne jest to myślenie, że inny człowiek jest okropny i należy go nienawidzić, bo urodził się w rodzinie, gdzie żyje się dostatnio, bo rodzice są przedsiębiorczy i mają łeb na karku. Jeżeli zarabiałbyś kupę hajsu to oczywiście nigdy byś nie dał własnemu dziecku, żeby miało łatwiej w życiu, NO BO CO SPOŁECZEŃSTWO POWIE. LEPIEJ ZABIORĘ PIENIĄDZE DO GROBU XD Prędzej czy później przecież te pieniądze spadną na dziedziców. Osoby, które
  • Odpowiedz