Wpis z mikrobloga

#!$%@? mam na te platformowe wojenki bo każdy gra na tym co ma, na co go stać i na czym woli.
Osobiście mam XO i ps4, FAT-y, i w rdr2 grałem na XO i ja jestem zadowolony i #!$%@?. Grafika okej, fps okej- dla niektórych takie coś niegrywalne jest bo #!$%@? 30fps to dramat ale #!$%@? mnie to XD. Ja nie umarłem przez to. Ale prawda jest taka, że R* dał dupy z wersją na PC i współczuje posiadaczom PC, że mają problemy by komfortowo pograć w tak zajebistą grę tym bardziej, że gry kosztują dużo
#pcmasterrace #ps4 #xboxone #rdr2
  • 8
@FloweryTaste: miałem to samo napisać, że jestem casualowym graczem na PC i nigdy do głowy mi nie przyszło jechać po kimś, bo woli inną platformę. Wchodziłem na tag, żeby zobaczyć odczucia innych, zobaczyć newsy ze sposobów rozwiązywania błędów, a dostałem na pysk 1000x te same memy i spojlery fabuły.

Najfajniejsze jest to, że gdy ludzie wysrywają swoje żale na platformę jakby bronili swojej rodziny, to Sony i Nvidia się cieszą, że
No, nie wiem jak bardzo trzeba być #!$%@?, żeby prowadzić wojenki takie, i jeszcze na złość spoilerować. Ale Generalnie każdemu posiadaczowi PC polecam mieć choć jedną konsole - ps4. Bo MS dał dupy z ex-ami na xboxa, a ps4 warto mieć chociażby dla God of War, Horizon-a i Persony a jeszcze wiele innych gier jest
@FloweryTaste: Bo prawdziwy szanujący się gracz gra na tym, na czym mu wygodnie i nie spina się która platforma lepsza. Ja gram w większości na konsoli bo jest większa wygoda grania ale Pecetowców również szanuję i gdybym sam czuł potrzebę grania na PC to z pewnością bym to robił. Smuci mnie jedynie to, że to właśnie Pececiarze najczęściej rozpoczynają te całe wojenki szydząc z konsolowców i niestety to jest fakt spotykany
@Danio_1992: Otóż to. Ja gram na konsoli bo dla mnie wygodniejszy a druga sprawa - konsola kosztuje 1000zł, rtx 2080 ti kosztuje 5 koła a to tylko karta graficzna. Okej, lepsza grafa, wiecej fps, ale gra ta sama, fabuła ta sama, gameplay ten sam a dla mnie te dwie rzeczy są najważniejsze akurat. Sam się jaram jak jakaś gra pięknie wygląda, ale na xbox one fat takie RDR2 wyglądało dla mnie
@FloweryTaste: No ja też jak wczoraj spojrzałem, że wydając 5k na karte graficzną nadal nie wyciśniesz maksa z RDR2 to się załamałem. Trzeba mieć finanse a przede wszystkim cierpliwość której ja zdecydowanie nie mam. Jestem z pokolenia, które przesiadło się z Pegazusa na PSX i mówiło "to wszystko wygląda jak prawdziwe" więc u mnie grafika zawsze będzie gdzieś na drugim planie
@FloweryTaste: też współczuję, pamiętam jak miałem pcta i ten #!$%@? na optymalizacje GTA4. Albo ten stres przy odpalaniu GTA5 i ze strachem wyczekiwanie na jakąś zwiechę
Kupiłem konsole, bo wolę mieć spokój, nie opłaca mi się upgradeować kompa co chwile i po prostu wygodniej gra się na kanapie. Liczba klatek mi w sumie wisi, jakość grafiki też- bardziej zwracam uwagę na styl graficzny, art direction. Co z tego jak gra będzie