Wpis z mikrobloga

nie, nie, to raczej pokazuje ze atrakcyjna kobieta jest gladziutka, a nieatrakcyjna wlochata, te dziewczyny ooczywiscie moga sie nie golic, ale skoncza samotne w kawalerce jebiacej kocim moczem bo jeden z jej 10 kotkow bedzie mial problemy z nerkami xD


@RubinWwa: chciałam tylko napisać, że to dotyczy również mężczyzn, ale im zwrócenie uwagi na ten fakt zawsze kończy się fochem, płaczem i tupaniem nogą, bo przecież golenie się jest pedalskie.
W.....n - > nie, nie, to raczej pokazuje ze atrakcyjna kobieta jest gladziutka, a nie...

źródło: comment_EYh7gHSRenVOrSGDNsveLvHSkt0bjoF4.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Wuxian: Nie rozumiesz ze nikogo nie obchodzi czego ona sobie nie goli, jakby mi to powiedziala na randce to bym wstal i wyszedl tak jak kazdy facet z rozumem i godnoscia czlowieka, dlatego stwierdzamy fakt ze skonczy samotnie jak wiekszosc szurnietych feministek.
Pokaz mi faceta ktory publicznie idzie z transparentem ze sie nie bedzie golil. No wlasnie.
  • Odpowiedz
Nie rozumiesz ze nikogo nie obchodzi czego ona sobie nie goli


@RubinWwa: właśnie widać po poziomie wyśmiewania i ogólnego toczenia piany. Jakby nikogo to nie obchodziło, to ta dyskusja nie miałaby miejsca, ponieważ tego wpisu by tutaj nie było, ale jest, a ty nadal się produkujesz i wymyślasz historie o jej życiu na poczekaniu.
  • Odpowiedz
dyskusja jest bo zrobila z siebie klauna wychodzac z tym transparentem publicznie


@RubinWwa: dyskusja ma miejsce, ponieważ dla ciebie i innych jest to bardzo ważne. Jak już wspomniałam, gdyby nikogo to nie obchodziło, to pewnie nikt by o jej istnieniu nawet nie wiedział, a tak mamy dyskusję na wykopie i nieumiejętną próbę zakamuflowania tego, że w jakiś sposób cię to boli lub jest to dla ciebie bardzo istotna sprawa ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Planeta_odebete2: ile kobiet powyżej 50 roku życia oglądałeś w bieliźnie lub bez? Chyba tylko będąc lekarzem miałbyś w miarę reprezentatywną próbkę żeby oceniać jaki jest udział tych, które się gołą. Z tych starszych kobiet, które na znam i wiem jaki jest stan ich owłosienia to jakieś 60% się nie goli albo bardzo bardzo sporadycznie
  • Odpowiedz
@kakuter: pisałam już wyżej. Ale generalnie taka, że kobiety nie musza być cały czas idealne jak w filmach i marnować pół dnia na zabiegi pielęgnacyjne i młode dziewczyny nie musza się wstydzić gdy czegoś akurat nie ogolą.
  • Odpowiedz
@Wuxian: Ty też nic nie rozumiesz. Każdy ma prawo golić się lub nie, jego wola. Tak jak z każdą inną decyzją, ponosisz jej konsekwencje.

Kobieta nieogolona jest (przynajmniej dla mnie) nieatrakcyjna żeby powiedzieć delikatnie, i tak samo jak kobieta może zdecydować czy chce się ogolić, tak samo ja mogę zdecydować czy mi się podobają ogolone czy nie. Problem jest w tym że ta kobieta chce podjąć decyzję ale uniknąć jej
  • Odpowiedz
@dudi-dudi: jest wolność, ma ochotę może założyć sobie burkę na głowę, ma ochotę może sobie ogolić. Ma ochotę, może jechać do Arabii i domagać się praw dla kobiet - a nie tam, by poszła siedzieć.
  • Odpowiedz