Wpis z mikrobloga

@kakuter: Tak ci przeszkadzają ludzie z kartonami? Niech sobie łazi, jak ja minę na ulicy faceta z banerem "nie myję dupy" to popatrzę i pójdę dalej, nie muszę włazić na wykop i się godzinami produkować "REEEEEE jak tak można, męskość umiera, a ja to bym teraz z nim na pewno nie chciała być, o!" Wykopki są jednak chore, wylewu zaraz dostaniecie, bo jakaś anonka nie goli cipy xD
  • Odpowiedz
@pianinka: Tak ci przeszkadzają ludzie na wykopie? Niech sobie pisze, jak ja minę na tablicy post z tekstem "niech robi co chce ale się nie obnosi z tym na ulicy" to popatrzę i scrolluję dalej, nie muszę odpalać odpowiedzi i się godzinami produkować "REEEEEE jak tak można, wykopki są chore, a ja to bym teraz z nim na pewno nie chciała pisać, o!" Niektórzy są jednak chorzy, wylewu zaraz dostaniecie,
  • Odpowiedz
@pancerna_piesc_dzieciatka_jezus: "wariatka" nie dlatego, ze nie goli, ale dlatego ze robi z tego wielkie, publiczne, halo. Kazdy kretyn, ktory nic wiecej soba nie wnosi / nie reprezentuje, a ma potrzebe bycia zauwazonym, wlasnie na sprawach okolodupnych opiera swa identyfikacje i publiczny wyraz - to i jest przez spoleczenstwo traktowany adekwatnie.

Pozdrawiam, facet, ktorego kazda kobieta miala wlochatego bobra - ktorych sadze ponad polowa powiedziala by to samo (ze ta baba
  • Odpowiedz