Wpis z mikrobloga

@Alorotom: to chyba ja mam tego jebla. Na insta ja wyciszylem, ze mi sie nie pojawiaja jej posty czy story, ale tak czy siak codziennie sprawdzam czy cos dodala na wlasna reke... Mireczku, ja cierpie, to byla kobieta mojego zycia. Mam nadzieje, ze u ciebie bedzie lepiej. Btw. ja osobiscie raczej nic na insta nie dodaje, wiec nic nie widzi, fb tez nie mam.
@Alorotom: mi napisala po kilku miesiacach co tam itp. pogadalismy przez chwile, dzien pozniej ja do niej napisalem nawiazujac do rozmowy dnia poprzedniego i mi napisala, ze nie ma dzisiaj do tego glowy wiec to zostawilem i tak cisza do teraz. Nie daj sie zmylic czy zwiesc, ze ona chce nawiazac kontakt. Moja tylko mnie bardziej dobila tym.
@Air_Up_There: no wlasnie jestem raczej czlowiekiem, ktory spi 4h dziennie, bo mam
@Alorotom: nie no, juz sie wystarczajaco wyzalalem, dzieki mimo wszystko. U nas no, kurde ja bylem przyglupem po poprzednim zwiazku zbyt zazdrosny, ona tez miala swoje bledy. O wszystkim przesadzil zawal jej ojca (ktory jest sam we wloszech, rozwodnik z jedna corka). Ona sie chciala swoim tata zajac, z racji, ze nikogo innego on nie ma, wiec sie wyprowadzila do Wloch. Zapytalem sie jej przed wyjazdem czy by ze mna zerwala