Wpis z mikrobloga

@Kryspin013: Kolejne powtarzanie gdzieś zasłyszanych bredni bez grama zrozumienia. Potem ludzie myślą, że jak spróbują postawić 7 na Ryzenie albo nowych Intelach, to komputer nie wstanie albo wybuchnie.

"Brak wsparcia" = nie działają niektóre funkcje, które są wprowadzone w 10 na poziomie jądra, a których się nie chce M$ w 7 wprowadzić typu zmiana częstotliwości CPU kilka-kilkanaście razy częściej na sekundę niż dotychczas. Dealbreaker jak cholera ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
Kolejne powtarzanie gdzieś zasłyszanych bredni bez grama zrozumienia. Potem ludzie myślą, że jak spróbują postawić 7 na Ryzenie albo nowych Intelach, to komputer nie wstanie albo wybuchnie.


@NyanNyan: Sam powtaarzasz brednie. Brak wsparcia to brak wsparcia - nic więcej nie napisałem o działaniu systemu a ty mi tutaj jakieś wypowiedzi imputujesz.

Ale nie zmienia to faktu, że nie masz wsparcia dla tego proca, nie wykorzystasz nowych instrukcji czy funkcji procesora. Równie
  • Odpowiedz
@Kryspin013: "Brak wsparcia" bez dodania czego konkretnie, oznacza najczęściej, że coś w ogóle nie działa. A to nie jest prawda. Może więc intencje miałeś dobre, ale przekaz jest fatalny.

Czyli polecasz opowi instalację 7 bo coś ci się wydaje i nie lubisz 10. Ktoś tutaj coś pisał wcześniej o bredniach?

Polecam starszy system, bo po prostu nie ma z nim problemów, czego o "dziesiątce", którą muszę używać chociażby na firmowym sprzęcie,
  • Odpowiedz
"Brak wsparcia" bez dodania czego konkretnie, oznacza najczęściej, że coś w ogóle nie działa.


@NyanNyan: Nie działa to nie działa a brak wsparcia najczęściej oznacza - no zgadnij?


Znowu sobie coś ubzdurałeś i próbujesz mi to narzucić. Widzę, że przyszedłeś tutaj tylko się #!$%@?ć do mnie, powyzywać wszystkich od ekspertów wypokowych a sam takiego z siebie robisz.
  • Odpowiedz
@Kryspin013: Czyli co oznacza "brak wsparcia". Krytykujesz mnie (i w tym problemu nie widzę), ale poza własnym widzimisię nie przedstawiasz żadnych argumentów.

Przedstawię więc przykłady - nowsze przeglądarki nie wspierają Windowsa XP. Co to oznacza? Że na nim nie działają. Karty GeForce serii 900 nie wspierają technik śledzenia promieni. Co to oznacza? Że ray tracing na nich nie działa. Ew. gra wymaga wsparcia RT, a brak takowego = RT
  • Odpowiedz
ale poza własnym widzimisię nie przedstawiasz żadnych argumentów.


@NyanNyan: Ale na co mam ci przedstawiać argumenty? Przecież to ty się do mnie #!$%@?łeś bez powodu. Wszystko co opisałeś to co sam sobie dopowiedziałeś. Na jedno moje zdanie wymyśliłeś aż 3 akapity tekstu.

A czym jest brak wsparcia? Czy jeśli producent oficjalnie nie wspomni, że na moim laptopie zainstaluję linuksa a mimo wszystko to zrobię i będzie działał - to jest wsparcie
  • Odpowiedz
@Kryspin013: Co innego jest wycierać sobie gębę hasłem "nie wspiera", kiedy oznacza, że "nie chce nam się świadczyć supportu w razie, gdyby nie działało". To nie to samo "nie wspiera", które powoduje, że coś działać nie będzie. Taki DX >9 na XP może i jakoś chodzi, ale to są brudne hacki. Nie idźmy w ekstrema. Kiedyś ludzie lutowali piny procesorów na płytach głównych, żeby dało się z poziomu OS-u sterować mnożnikiem,
  • Odpowiedz
Co innego jest wycierać sobie gębę hasłem "nie wspiera", kiedy oznacza, że "nie chce nam się świadczyć supportu w razie, gdyby nie działało". To nie to samo "nie wspiera", które powoduje, że coś działać nie będzie.


@NyanNyan: Najpierw tworzysz sobie jakieś własne definicje, potem dosłownie się do mnie #!$%@? o tę definicję i rzeczy których nigdzie nie napisałem, w międzyczasie starasz się myśleć za użytkowników samych jednocześnie wprowadzając ich w błąd.
  • Odpowiedz
@Kryspin013: Takie rzeczy się właśnie obchodzi "hackami", tylko że dużo lżejszego kalibru niż dodawanie DX do XP. Czasem to kwestia naniesienia zmian w pliku inf - tak jest w przypadku HD Graphics i późniejszych. Nie zawsze to jest bułka z masłem, ale nikt nie twierdził, że się nie da. Intel miał wręcz udowadniane, że celowo wycina wsparcie ze sterowników, pomimo że działają idealnie.
A być to będę tutaj. Robię takie rzeczy
  • Odpowiedz