Wpis z mikrobloga

Czy ktoś wie dlaczego po zmianie Samsunga S10 na iPhone XS bateria trzyma mi dwa razy dłużej? Na papierze baterie podobne, tymczasem pod koniec dnia miałem wcześniej jakieś 30-40% baterii w S10, obecnie wracam do domu z 60-80%. Styl używania nie zmienił się, mam te same aplikacje lub ich odpowiedniki (gmail->mail etc).

Moja hipoteza jest taka że to przez to że Samsung ciągle wysyła jakieś rzeczy do Googla ale może ktoś ma doświadczenie w temacie i potrafi mi to wytłumaczyć?

#telefony #apple #samsung #android #ios
wakacjetowolnosc - Czy ktoś wie dlaczego po zmianie Samsunga S10 na iPhone XS bateria...

źródło: comment_sEJrWb7WwVnQgH7OoQ1h21AnLxeqLMWM.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
@Marek1991: najprawdopodobniej może to być kwestia lepszej optymalizacji tej konkretnej aplikacji lub inne API wykorzystywane przez Androida lub po prostu coś jeszcze innego o czym nie wiemy.

Jeśli dla kogoś jest najważniejsze oglądanie YT na telefonie to są telefony, które wytrzymują dłużej niż iPhone i to jest fakt. Jednak nie sugerowałbym się tylko tą jedną konkretną czynnością podczas wydawania osądu które urządzenie ma lepsza baterię OGÓŁEM :)
  • Odpowiedz
@Marek1991: mam zupełnie inne odczucia niż te z artykułu w linku, czytałem tę recenzję już dawno i byłem trochę zdziwiony ;)

Dobrze - ustalmy jedno - ja nie próbuję nikogo przekonać, raczej uświadomić :) Polecam samemu przetestować i dojść do swoich wniosków. Ja do swoich doszedłem i przedstawiłem wyżej.
  • Odpowiedz