Wpis z mikrobloga

@uukasz nigdzie nie napisałem że grają lepiej, ja nie jestem z audiofoliarz i oprócz głośności (te budsy grają głośniej niż standardowe słuchawki akg z pudełka od samsunga) nie widzę istotnych różnic
Ale ta wygoda użytkowania...
Możesz sobie końcówkę tego kabelka w dupkę włożyć bo bezprzewodowość jest warta kompromisów.
@o_co podchodziłem do tego sceptycznie ale dostałem je za darmo na 10-lecie Galaxy więc nawet jakby były #!$%@? to bym nie marudził.
Ale naprawde pozytywne wrażenie
że ludzie dają sobie wcisnąć kit że takie słuchawki grają lepiej niż te na kabelku ;)


@uukasz: pochwal się, do czego konkretnie budsy porównujesz : ) obawiam się, że nie masz pojęcia o czym piszesz
@o_co no właśnie do zakupu czegoś z serii Galaxy dają budsy bo to 10 rocznica wprowadzenia linii Galaxy xd
Tylko zdjecie paragonu trzeba było wysłać, sam dostałem do nota10+ więc wiem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@IamHater: chodzi mi bardziej o trend który jest siłowo wprowadzany na rynek. Telefony bez 3,5 Jack , pakowanie wszędzie baterii które wieczne wiadomo nie są. Co za tym idzie są mniej uniwersalne. A że technologicznie bardziej skomplikowane również przez to droższe, co nie znaczy że są lepsze i mają lepsze odsłuchy.
@uukasz: czy ja wiem czy na siłę - 'no cable' to coś, za czym ludzie szaleją. Usuwania jacków nie cierpię, natomiast jeżeli chodzi o skomplikowanie konstrukcji - tws mimo wszystko jest jeszcze w powijakach i jeszcze duuuży postęp nastąpi jeżeli chodzi o sygnał i zasilanie. Mi osobiście kabel nie przeszkadza, ale rozumiem ludzi którzy chcą wireless, a co do ceny... Ogólnie? Zapewne masz rację, ale technologia wireless będzie tanieć. Galaxy buds?