Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mireczki mam problem ( ͡° ʖ̯ ͡°) Od zawsze mialem bardzo dobre relacje z moimi rodzicami i bratem, jednak moja różowa jest o to strasznie zazdrosna ( ͡° ʖ̯ ͡°) Razem z bratem od zawsze chcielismy założyć własny biznes i teraz gdy jest ku temu świetna okazja usłyszałem od żony, że jeżeli tylko zdecyduje się prowadzić biznes wspólnie z nim to ona chce rozwodu ( ͡° ʖ̯ ͡°) sam moge ale z bratem juz nie... ze mną jest coś nie tak czy z nią? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#logikarozowychpaskow #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 30
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@AnonimoweMirkoWyznania: śmierdzi mi ta sprawa. Nie chce mi się wierzyć, że związałeś się z osobą która nie toleruje twojej rodziny, coś musiało się tutaj #!$%@?ć konkretnego, bo z własnego widzimisię ktoś nie #!$%@? takich akcji. Po drugie związałeś się z nią, więc wiedziałeś co oferowała. Opie coś ukrywasz i szukasz tutaj poklasku u sfrustrowanych samców, tyle w temacie.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: no to na pewno nie jest sytuacja czarno-biała. Podejrzewam, że twoja rodzina nie jest wcale taka wspaniała dla twojej żony, poza tym osoba niezwiązana emocjonalnie widzi więcej. Ja też widzę więcej "przywar" w rodzinie męża, a on w mojej. Tylko potrafimy o tym ze sobą rozmawiać. A ty zapewne stoisz twardo po stronie swojej rodziny bo jesteś z nimi tak bardzo zżyty. Śmierdzi na kilometr na sprawa. A zakładanie
  • Odpowiedz