Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mireczki mam problem ( ͡° ʖ̯ ͡°) Od zawsze mialem bardzo dobre relacje z moimi rodzicami i bratem, jednak moja różowa jest o to strasznie zazdrosna ( ͡° ʖ̯ ͡°) Razem z bratem od zawsze chcielismy założyć własny biznes i teraz gdy jest ku temu świetna okazja usłyszałem od żony, że jeżeli tylko zdecyduje się prowadzić biznes wspólnie z nim to ona chce rozwodu ( ͡° ʖ̯ ͡°) sam moge ale z bratem juz nie... ze mną jest coś nie tak czy z nią? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#logikarozowychpaskow #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 30
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Kalkuluje, że jeżeli zakładasz go z bratem, to już dzielicie się zyskami 50/50. A jakby był to Twój biznes, to tantiemy zostają w skarbcu, księżniczka może sobie #!$%@?ć śmiało część na swoje fanaberie. To tylko o to chodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@zyxen: ja na miejscu opa zrobiłabym co chce i zobaczyła, czy faktycznie zrobi cokolwiek z tym rozwodem, bo obstawiam, że to tylko szantaż emocjonalny.
  • Odpowiedz
@Ytarka: Zrobi lament, z lamentu depresję, a z depresji stanie się leniwą k00rvą leżącą pod kocykiem z lampką wina w łapie, mówiącą "biorę psychotropy, ale wino mogę, wino nie przeszkadza". Ja #!$%@? to przerabiałem już, chill XD
  • Odpowiedz