Wpis z mikrobloga

@Sweet_acc_pr0sa: mówisz serio? :) W większości gier cienie wyglądają na ultra podobnie jak w rzeczywistości w słoneczny dzień (odwzorowane gałęzie i mnóstwo detali) tutaj na obydwu przykładach są rozmyte plamy zarówno na pierwszym planie jak i drugim.
@Plotkova99: Od strony technicznej na PC to duże ryzyko. Wiele osób ma problemy z uruchomieniem gry, przycinaniem obrazu a, żeby pograć w 60 fps na wysokich/ultra potrzeba co najmniej RTX 2080 / 2080 TI.

Ja nie żałuje ani złotówki bo produkcja jest genialna i takie gry wychodzą raz na kilka lat. Ostatnio mnie tak zaskoczył Wiedźmin 3 i GTA V, a ta gra stawia poprzeczkę wyżej mimo, że jest o wiele
@Plotkova99: Na niskich/średnich gra też wyglłada ładnie i da się grać na pewno na takich ustawieniach przy tej karcie (około 40 fps). Poza tym pewnie jeszcze wiele poprawią aktualizacjami w tej kwestii.
@Plotkova99: A jeśli chodzi o mój post w sprawie cieni jest, to kwestia ustawienia jakości odległych cieni w zaawansowanych ustawieniach. Są one zmięksczane jeśli obiekt jest daleko (np gałęzie drzew). Dlatego myślałem, że nie ma różnicy. Przy wyłączonej tej opcji są one szczegółowe również w przypadku roślinności.