Wpis z mikrobloga

@Szym3kSzym3k mam dokładnie to samo, zrobiłem misję wczoraj i nie doliczyło punktów. Pomyślałem, że może odświeżają to co jakiś czas i dzisiaj będę już widział, ale nadal nic się nie zmieniło. Miejmy nadzieję, że to tylko tymczasowy problem.
@Rufusan: @yosemitesam: @dwuitownik: Napisałem do supportu i odpisali coś takiego: "Thank you for contacting Wargaming Support.

Please understand that the data displayed on the https://tankrewards.eu website is gathered with a little bit of delay and also in batches.

Please give it a little more time (some hours) in order to have the data updated on the website.

Even myself as a player received this morning the message in-game that
@Szym3kSzym3k: t 14 zdecydowanie. Potrafi naprawdę dużo odbić i ma świetny dpm. Zdarzały mi się bitwy w których odbił 2k lub bitwy, gdzie zrobiłem nim 2k. Jedyny minus to pena, musisz celować po weakspotach, wozić dużo golda i burzaków, sam mam 30 golda 40 buraków i resztę ppków. Burzaki po to by móc coś zrobić maszynom typu AT, które nawet z golda ciężko ruszyć, strzelasz wtedy po 20, ale dzięki dpmowi