Wpis z mikrobloga

Mieliście tak, że trafiliście na super rzecz, a nie zareagowaliście odpowiednio szybko i od tamtej pory ciągle o tym myślicie? Ja mam tak od niedzieli. Nie mogę się teraz pozbierać. Moje życie stanęło w miejscu.

Trzy dni temu wracałam z Bieszczad. Przede mną ponad 6 godzin jazdy samochodem, widok raczej znany. Znużona wbiłam wzrok z szybę i patrzę na te powtarzające się domki. Jedziemy sobie przez te wszystkie wioski, a tu nagłe widzę:

zagrodę pełną byków,

a za nimi...

spacerujący sobie dostojnie JELEŃ.

Czaicie? Byki sobie skubią przy płocie trawkę, a za ich zadem chodzi, jak gdyby nigdy nic, jeleń! Wszystko to w odległości 5-7 m ode mnie!

Z niebieskim tak się zajaraliśmy widokiem, że nie przyszło nam do głowy, żeby się zatrzymać i cyknąć fotkę. Kiedy o tym pomyśleliśmy było już za późno...

#gorzkiezale #podrozujzwykopem #bieszczady
  • 3
@wonix09: w Łowcu polskim była kiedyś historia daniela i muflona, które jako jedyne dwa pozostały przy życiu na terenie jakiegoś tam koła łowieckiego, po tym jak resztę wybili kłusownicy (koło wprowadziło po 10 szt każdego). Normalnie te zwierzęta się nie lubią jakoś szczególnie. Daniela to w sumie nikt nie lubi, bo się pląta po nocy i tylko #!$%@? ;) No ale, że obydwa gatunki stadne i przyzwyczajone, że jak jeden je