Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam chyba problem zdrowotny, napisze tutaj może ktoś miał podobnie, bo żaden z lekarzy mi nie pomógł. Mam problem ze spaniem i budzeniem się. Śpię po 10-12 godzin a i tak jestem niewyspany. Jak się budzę to tak jakbym się wyrwał z objęć śmierci mam zdrętwiałe palce od rąk, praktycznie cały rok mam poranny bół gardła i katar. Ryj mam tak spuchnięty że przez pierwsze 10 minut praktycznie nie widzę. Jedyne co pomaga że mogę egzystować to siedzenie pod prysznicem i naprzemiennie smarkanie i płukanie gardła przez pół godziny. Wyniki dobre krew, hormony, mikroelementy jedynie testosteron poniżej normy. Mam zdrową dietę nie mam nadwagi. Jedyne co mi pomaga to jak się #!$%@? wódą wypije jakieś 250 ml położę się o 24 spać i moge wstać o 6 czy 7 rano bez kaca, bez bólu głowy bez spuchniętego ryja jak młody bóg nie mam żadnych dolegliwości, ale pije tylko dwa razy w roku może 3. #medycyna #zdrowie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 3
@AnonimoweMirkoWyznania trochę brzmi to jak mocna alergia i za dużo snu. Tzn mam takie same objawy jak śpię u rodziców na Śląsku (czuc grzyba w ścianach mimo nowego domu, mam na to uczulenie plus smog). Budzę się spuchnieta, chora, boli gardło... A jak mieszkam u siebie pod Szkocja to tak nie ma. Ja stawiam na mocne alergeny plus możesz miec zaburzenia snu. Od nadmiaru, podczas snu połączonego z depresja mialam takie uczucie