Wpis z mikrobloga

o przeróbce obrazu madonny z wielkim cycem z doklejoną twarzą a__s xD


@Kroomka: Twarz nie była doklejona. To było zdjęcie elfika w zbożu z tą małą różnicą, że osoba trzymająca obraz z wklejoną twarzą Białka zasłaniała jej miejsca intymne. Jedna z najgłupszych afer ever.
  • Odpowiedz
@MartinCh: późniejsze klony powstałe pod wpływem afery (za które notabene bany wynosiły max 2 tygodnie xD) tak. Oryginalna wersja, za którą i za myślenie o której posypały się permy, miała tylko doklejoną twarz do reszty obrazu.
  • Odpowiedz
@Kroomka: Tak czy siak wykopki nigdy nie nauczą się, że posługiwanie się wizerunkiem Elfika to pewna banicja. Ona ma do tego pełne prawo, bo narusza to jej dobra osobiste ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@MartinCh: colego, problem w tym że permy z dupy dostały także osoby, które nawet nie zapostowały obrazka ani żadnej innej formy wizerunku elfika, a moderacja na kontakcie, pytana o rzeczywisty powód, uparcie zmieniała temat
  • Odpowiedz
@Kroomka: Działanie moderacji to temat na inną dyskusję. Czasami potrafią zaskoczyć jak np. dziś robią czystki. Z drugiej strony nie szanuję ich za podwójne standardy.
  • Odpowiedz
@marian1881: 1. ktoś wrzuca pomysł na przeróbkę z mb i as z allo allo
2. inny wykopek i ja robimy tą parodię
3. gorące
4. zdjęcie przeróbek
5. ktoś się pyta o to zdjęcie
6. ktoś mówi, że ma ( @Kroomka ) i może wysłać na pw
7. ???
8. Kroomka dostaje bana za informację, że posiada
9. afera wybucha
  • Odpowiedz
  • 4
@SzubiDubiDu Ja za pomysł dostaje bana i znajdują mi multikonta xD zmniejszyli mi później na miesiąc bana xD i wróciłem na ten #!$%@?, a ty byłeś pierwszym który zrobił ten obraz :)
  • Odpowiedz
@marian1881: raczej żałosny to jest elfik. Już proponowałem Michauowi, by ją #!$%@?ł na zbity ryj, bo swoim ego oraz foszkami sprawia, że poziom tego portalu puka od drugiej strony dna ( ͡° ͜ʖ ͡°) a tak, bez niej, byłoby trochę świeżego powietrza normalności
  • Odpowiedz
@mitchumi: Tak. Moderatorka Elfik (dziś ma chyba inny nick) zrobiła sobie kiedyś nagą sesję w zbożu. Jak zdjęcia pojawiły się na wykopie to zaczęły się bany. No i dalej poszło. Zaczęło się to jakoś już z 5 - 6 lat temu.
  • Odpowiedz
@marian1881: tak byłem świadkiem tych afer ale nigdy nie kumałem do końca o co chodzi - te fotki jej ktoś ukradł? nie udostępniła ich? wbrew jej woli pojawiły się w necie? jeśli tak to rozumiem. Jeśli nie to zwykła dulszczyzna
  • Odpowiedz