Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
#!$%@?, Mirki, ale numer się #!$%@?ł przed chwilą. Obok mojego mieszkania jest pusty lokal handlowy. Ktoś to kupił i dzisiaj wycinał stare rury. Jak zaczęli, to się zdziwili, że ciepła woda leci. Okazało się, że rury wcale nie były stare, tylko podłączone do mojego ogrzewania. Temat gorący, jak się rozwiąże, to napiszę więcej.

#patologiazmiasta #ogrzewanie #budownictwo #kaefnaemigracji
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kwiatsloneczny: no właśnie wygląda na to, że nie mam dowodów. Rury już były zaślepione i odłączone od kaloryferów. Właścicielka ze trzy miesiące temu zamontowała w lokalu ogrzewanie elektryczne, akumulacyjne.

Za machlojką póki co przemawia kilka rzeczy:
- nieporównywalne zużycie gazu z mojej strony teraz i w analogicznym okresie w zeszłym roku (wtedy po 500zl za mieszkanie w kamienicy 52m.kw. Obstawiamy z hydraulikiem, że odłączyła, gdy pojawiło sie nowe ogrzewanie.
- zeszłej
@bachus: Właścicielka się wypiera, że grzejniki były odłączone, że nic nie wie, że to puste stało przez cały czas i ona rzadko bywała na miejscu, bo mieszka na drugim końcu miasta, poza tym ma ogrzewanie elektryczne...

Nie mam nic na dowód mojej teorii i tak między B/P, to jest dupa i chyba będę musiał z tym żyć, że komuś opłacałem utrzymanie minimalnej temperatury w lokalu...