Wpis z mikrobloga

@jabolsy: nic, odebrałem paczkę w kilka sekund - chodzi o to, że zamknąłem drzwiczki i poszedłem, pewnie po mnie ktoś przyszedł te 43 min później i dał "zakończ odbieranie".

Dziwne tylko ze ten komunikat nie znika po jakimś czasie
  • Odpowiedz
@jabolsy: @Zarzutkakke: a to nie jest tak że odbiór trwa tyle ile ten komunikat jest? bo same drzwiczki zamknięte były no chyba ze trzeba je bylo mocniej wcisnąć

jeśli tak było to współczuję komuś kto chciał odebrać paczkę i szukam niedociśniętych drzwiczek xD
  • Odpowiedz
@Lapidarny: Ja raz tak miałem, że nie mogłem paczki odebrać i miałem komunikat "domknij drzwiczki"
I faktycznie wystarczyło je lekko domknąć. Wtedy wyświetlił się dopiero komunikat o tym, że mogę zakończyć odbiór albo otworzyć ponownie. A co do namierzania to wyświetla się na ekranie więc łatwo namierzyć :D
  • Odpowiedz
@Lapidarny: U mnie na dzielni jest taki problem z nowym paczkomatem że niektóre skrytki się nie otwierają i wyświetla się błąd. Skontaktuj się z INPOST. Aczkolwiek po prostu drzwiczki z automatu się trochę uchylają i trzeba je podważyć czymś cienkim lub dobrze chwycić palcem i można tak otworzyć je. Ostatnio podchodzę do paczkomatu i widzę że drzwiczki są uchylone i można na lajcie wyjąć czyjeś zamówienie.
  • Odpowiedz