Wpis z mikrobloga

@chupa, @afe1, @InformacjaNieprawdziwaCCCLVIII

I jak wasze umiejętności po 3 latach codziennego używania języka. Rzeczywiście coś to daje, potraficie się komunikować w tych językach w stopniu zaawansowanym?

Strasznie ciekaw jestem. Sam nie utrzymałem dużej jak 60 dni ale używałem duo głównie do nauki nowego języka. W sumie po 3 latach to już powinno się byc biegłym w tym jednym języku
  • Odpowiedz
@InformacjaNieprawdziwaCCCLVIII: nie zdziw sie, jak ktoregos dnia duo ot tak z dupy skasuje Ci caly streak ( ͡° ͜ʖ ͡°) i freeze nie pomaga, apka jest przekonana, ze nie zrobiles swojego limitu i nie miales freeza, mozesz co najwyzej zabulic 5 dych zeby odzyskac streak XD

stracilem tak jakos 1370~ dni i zmienilem apke, nie lubie jak ktos probuje mnie naciagnac na hajs.
  • Odpowiedz
@kazikonik: do nauki jezykow korzystam z 3 apek: memrise, ankiweb (to jest bardzo uniwersalne, dziala na zasadzie karteczek) oraz glownie etutor - etutor jest platny, ale moim zdaniem umozliwia wejscia na znacznie wyzszy poziom niz duo.
  • Odpowiedz
  • 1
@Karoleer jak w duolingo zaprosisz kogoś do apki to dostajesz plusa za darmo. Na tydzień jeśli masz androida, na miesiąc jeśli masz IOS
Więc nie trzeba płacić, żeby odzyskać streak.
  • Odpowiedz