Wpis z mikrobloga

Cześć jestem Jeżosław.
Jestem małym, biednym jeżem. Ważę zaledwie 200g, chodź powinienem 750g. aby przeżyć zimę. Jestem teraz chory i w potrzebie. Człowieki którzy mnie znaleźli zapewnili mi kocyk i jedzonko. Zanieśli też do wspaniałego weterynarza, a Pani i Pan doktor niestety stwierdzili że jestem skrajnie wyczerpany. Teraz dostaje leki, które mają mi pomóc wyzdrowieć i po długiej, szarej zimie wrócić tuptania nocą po parkach. Chcąc by moje marzenia się spełniły zbieramy złotówki na lekarstwa i witaminki dla mnie. Obiecuję codziennie się pokazywać ale też liczę na wasze wsparcie
https://zrzutka.pl/w3nmk7
#jezjezoslaw #zrzutanadoktora #dajpiatakanarobaka #proszedej
MsKokowa - Cześć jestem Jeżosław.
Jestem małym, biednym jeżem. Ważę zaledwie 200g, ch...

źródło: comment_iTGVt4gGbjVML26DFV54JtJmehvZhN8l.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • 0
Witajcie.
Dzisiaj dostałem kolejną dawkę leków. Zastrzyki bardzo bolały :( a dostałem 2 w małą jeżową pupkę.
Ponieważ mam kaszelek Pani dorkórka podejrzewa albo przeziębienie albo pasożyty w płucach. Jutro czekają mnie kolejne badania. Trzymajcie kciuki.
Z apetytem to tak średnio u mnie ale człowieki kupili mi dobrą karmę.
Do jutra. Mam nadzieję że wrócę z dobrymi wiadomościami.

#jezoslaw #okruszek
MsKokowa - Witajcie.
Dzisiaj dostałem kolejną dawkę leków. Zastrzyki bardzo bolały :(...

źródło: comment_n8rC9BOjWFacw4GBjJioNyLoxzvqeT9z.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
Uszanowanko
Wczorajszy dzień był męczący. Najpierw mnie ważyli (moja waga to 231gram), później Pani Doktor dała mi zastrzyk z antybiotykiem a na końcu okazało się że mam robaki i muszę brać leki aby się ich pozbyć. Bardzo mnie to zmęczyło.
Dzisiaj jest trochę lepiej. Również byłem na kłuciu i dostałem lek. Apetyt mi rośnie, a dostaje dobra, mokrą karmę. Dużo śpię, bo lubię spać. No i już się nie boję człowieków,mini chcą
MsKokowa - Uszanowanko 
Wczorajszy dzień był męczący. Najpierw mnie ważyli (moja waga...

źródło: comment_tvyANVI1tAO0RP84bwir2GTuqfiQf9Zu.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz