Wpis z mikrobloga

Niejaki @GreatMajster ma loszke od 3 miesięcy, ale chcę ją zostawić, bo nie chce się od razu ruchać ja płodna Julka xd wam to wcale nie zależy na związku tylko na ruchaniu więc nie dziwię się że wam różowe nie daja.
Laska jest dziewicą i zamiast poczuć się pewnie to jest ciągle napierana na przegrywa, to się nie dziwie, że z tym zwleka. Ciekawe jaka Ty inicjatywe przejmujesz, pewnie leżysz #!$%@? do góry i czekasz aż Ci wskoczy jak Julka. Nawet mi was nie zal, Taki obraz wasz przegrywy.
#przegryw #stulejacontent #bekazpodludzi #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki
D.....e - Niejaki @GreatMajster ma loszke od 3 miesięcy, ale chcę ją zostawić, bo nie...

źródło: comment_TCHYdRgmMPPt3qIKvWlS6JqMDbFrfqvN.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
@login_musi__miec_od_4_do_35_znakow: Laska jest dziewicą i skory, ale seks to nie jest jakiś przymus tylko do tego trzeba dojrzeć. Pewnie truje jej żeby się ruchać i zamiast spokojnie z nią porozmawiać i powoli się do siebie zbliżać, to tylko by sie od razu ruchać chciał pewnie leżąc #!$%@? do góry.
  • Odpowiedz
@DinaKaliente: Jak to przeciwieństwo przegrywa(nawet jak troll) jest, typ ma opcje i pewnie ma #!$%@? w związek. Ale p0lka woli przystojniaka który się z nią nie liczy niż średniaka który się by starał. Co zabawniejsze to tym średniakom się przypisuje zawsze cechy że "chcą tylko zaruchać" pomimo że często starają się być też dobrymi przyjaciółmi.¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz