Wpis z mikrobloga

Niezły jest ten #tinder całe życie myślałem, że nie jestem taki najgorszy uważałem siebie za takiego 6/10 w porywach 7. No i chyba jest #!$%@? na odwrót w ciągu tygodnia 15 polubień i 1 para... Od razu zaznaczę, że nie dawałem w prawo tylko rakiet z instagrama.
  • 45
  • Odpowiedz
@Nikt111222: zapewne kolego nie jestes wcale najgorszy i jestes te 7/10 ale tinder to takie specyficzne miejsce gdzie laski 6/10 szukaja gosci 8/10 a takie 8 nie odpiszą facetowi który nie jest gigachadem. To aplikacja by przystojni faceci mogli przebierać w sukach a przecietnie ładne suki mogły wyrwać jakiegos chada bo maja w czym wybierac xd
  • Odpowiedz
@Harmonia: lol jak mysli ze jest 7/10 to pewnie taj hest xd Zapwne ma przesłanki by tak sądzic typu jakies kontakty z laskami Ale nie lepiej wmawiac sobie ze jest sie ultra spierdoksem i nakrecac karuzele #!$%@? wyszukujac naciąganych wad xd
  • Odpowiedz
@Nikt111222: Gościu nie przejmuj się nic a nic tym Tinderem, to jest narzędzie do obniżania samooceny u facetów. Ja też tam nie mam powodzenia w ogóle, max laski 5/10 chcą się umówić. Na żywo zdarzyło się wyrywać laski 8-9/10 a 6-7/10 to bez większego wysiłku. Gdyby nie to, że to się stało wcześniej to nabawiłbym się mega kompleksów na tinderze, bo tam też mnie prawie żadna nie lajkuje.
  • Odpowiedz