Wpis z mikrobloga

@jurek-gagarin:
Kuźwa głos typowego Janusza, ile razy już to słyszałęm. Takie same pierdoły mówili, jak popularność miały sedany. Mega niepraktyczny, a 99% jeżdżacych nie jest żadnymi prezesami. A jakoś nikt ich nie neguje od 50 lat.
Po drugie, SUVy nie są terenówkami, po prostu nie trzeba się #!$%@?ć z jazdą 30 kmh na słabych drogach czy na gruntówkach itp.
Co do silników, to nie wiem o jakich ty Suvach piszesz? Kaszce?
@27er: Tylko Sedan poza brakiem praktyczności, nie ma tylu wad w stosunku do kombi, jak SUV. Wady SUVa, to większa masa, a co za tym idzie i spalanie, wysoko położony środek ciężkości, większe koła - większe opory toczenia - wyższe spalanie. Znacznie większe opory powietrza, ze względu na większą budę i jej wysokość itd. A wszystko po to, żeby pojechać szybciej po kostce brukowej? ( ͡° ͜ʖ ͡°
Tylko Sedan poza brakiem praktyczności

@dzapanisko:
XD - to jest mega wada. Ludzie kupują auta w tej samej klasie, czasem tylko dlatego, ze jest tej a nie innej marki, czy jest taki kolor jak lubią, a ty zlewasz na szybko praktyczność :D

SUVa, to większa masa, a co za tym idzie i spalanie

@dzapanisko:
A co cię to obchodzi? Nie stać cię, to nie kupuj i nie zaglądaj innym w
To ze wiekszosc jezdzi suvami nie znaczy ze sa lepsze.

@jurek-gagarin:
A gdzie ja napisałem, ze są lepsze? To wy atakujecie innych za ich wybór? Mi nawet do głowy nie przyjdzie atakować kogoś, bo wybrał kombi, sedana, HB czy SUVa. Mam to w dipie, widocznie miał na tyle wązny powód, by to zrobić. I nie liczę komuś kasy, czy to dobry wybór czy nie, bo pali 5% więcej XD
Nagle się
@27er: Co ty #!$%@? o jakimś lewactwie. Nikogo nie atakuje tylko napisałem ze są #!$%@? jako typ samochodu. Nic też nie wspomniałem o kosztach, spalaniu, liczeniu kasy, czy pouczaniu kogoś co ma wybrać. W dupie mam kto czym jeździ albo na co go stać. No ale lewaki przyszly i atakujo
Co ty #!$%@? o jakimś lewactwie.

@jurek-gagarin:
Przeciez to wy jako najważniejszy argument, to wyliczanie kasy ile idzie na spalanie. Przecież to nic innego, jak rasowe lewactwo i zaglądanie innym w kieszeń. Tak samo, jak #!$%@?, zę są droższe.
Jesteś cebulą razem z kolegami i taka jest prawda, po #!$%@? udajesz że n ie i dorabiasz teraz do tego ideologię?
Są #!$%@?? A wiesz, ze taki choćby Q8 ma identyczne proporcje
@27er: Naucz się czytać kmiocie ze zrozumieniem. Nawet jak masz spalanie w dupie i praktyczność, to suv jest #!$%@? bo ma gorsze właściwości jezdne, ze względu na masę, wyższy środek ciężkości i wysoki opór aerodynamiczny. Lambo prowadzi się zajebiście, bo jest niskie, ma niskie opory aero i niski środek ciężkości. Jak ktoś lubi bujać się na zakręcie jak w okręcie i przy podobnej mocy mieć gorsze osiągi, to proszę bardzo.