Wpis z mikrobloga

Mam 33 lata od 18 lat codziennie się masturbuje z przerwami dłuższymi bądź krótszymi. Najdłużej wytrzymałem 2 miesiące. I to był okres w którym poznałem dziewczynę jednak później wróciłem do p i m przez co nasz związek się rozpadł. Teraz robię to średnio 3 razy w tygodniu. Przez m i p nie mam ochoty na kontakty z ludźmi ,a co za tym idzie jestem samotny , nie mam kolegów , koleżanek i tym bardziej dziewczyny. Ten paskudny nałóg sprawia , że nie mamy ochoty na nic , tracimy ambicję , chęci na rozwój przez co popadamy w depresję bo gdy to robimy poziom dopaminy w mózgu rośnie i czujemy się świetnie. Od dzisiaj po raz kolejny chcę zacząć próbę walki z tym wszystkim .
#przegryw
  • 24
  • Odpowiedz
@majaczka3399: 3 razy w tygodniu i:

Ten paskudny nałóg sprawia , że nie mamy ochoty na nic , tracimy ambicję , chęci na rozwój przez co popadamy w >depresję bo gdy to robimy poziom dopaminy w mózgu rośnie i czujemy się świetnie.


Chłopie, potrafiłem zwalić 3 razy dziennie i dalej mam obsesyjną chęć poznawania nowych dup etc.

Nie tu leży twój problem
  • Odpowiedz
Gdybym miał możliwość to pewnie robił bym to codziennie ...


@majaczka3399: Dobra, już widzę w co brniemy.
Mentalność ofiary, nie ma sprawy, właśnie rozwiązałem twój życiowy problem. 150zł należne przekaż na jakieś schronisko.
kochamajfony - > Gdybym miał możliwość to pewnie robił bym to codziennie ...

@maja...
  • Odpowiedz
mam zone i wale konia 1-2 razy dziennie, nie widze zadnych skutkow ubocznych, skoncz #!$%@? ;)


@mnoo: potwierdzam.
Ci którzy sądzą, że bicie gruchy w czymkolwiek przeszkadza i robią jakieś nofap czelendże to skończeni idioci
  • Odpowiedz