Wpis z mikrobloga

Ludziom to jednak wszystko przeszkadza: pies na cmentarzu, pies na trawniiku, kot w piwnicy, piesi na pasach, hot dogi na stacji, młodzi w kolejce u lekarza, psy w autobusach, stare baby w autobusach, mleko bez laktozy, a w pracy nawet karteczka na dole monitora komputera. Ludziom przeszkadzają takie drobiazgi, że nawet bym się nie spodziewała. Kiedy ten obłęd się zakończy?
  • 125
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Relewantna: Mi tylko przeszkadzają śmieci tam gdzie ich nie powinno być oraz to że jak czegoś szukam bo jest bałagan, na wszystko inne staram się mieć obojętny stosunek lub ignoruję to.
  • Odpowiedz
@Relewantna: W hallołin poszedłem na cmentarz i wdepnąłem w wielką psią kupe.
Jeżeli pozwolimy ludziom robić z cmentarza park to w jaki sposób chcesz egzekwować czystość? Bo chyba nie myślisz, że każdy sprząta po swoim pupilku.
Ja też nie chciałbym żeby jakiś sympatyczny piesio postanowił odlać się na grób mojej babci. Pies nie zrozumie powagi, nie odda szacunku.
  • Odpowiedz
@wojtoon: zwierzę jest istotą żywą i ma emocje. Odczuwa głód, lęk, zimno, tęsknotę, a psy dodatkowo przywiązują się do człowieka. Nie wiem, jak trzeba być prymitywnym, aby żywe zwierzę porównywać do przedmiotu.
  • Odpowiedz
@Relewantna niektórzy są nieszczęśliwi i mają c-----e życie, są niedoceniany lub mają inne problemy życiowe i mniejsze lub większe zaburzenia psychiczne, więc się zajmują głupotami, żeby poczuć że żyją, albo że są ważni, potrzebni czy c--j wie co im w tych głowach siedzi :) ciekawe okazy dla psychologow i psychoterapeutow.
  • Odpowiedz
hot dogi na stacji


@Relewantna: Nie wsadzaj rzeczy ważnych do reszty pierdół ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mnie strzela, jak czekam w kolejce do dystrybutora tylko dlatego, że stoją przede mną dwa już zatankowane samochody, stacja chce sprzedać 4 hotdogi, a zajmuje to ~25 minut (sytuacja ze środy).
  • Odpowiedz