Wpis z mikrobloga

  • 0
@arcypatelniagrozy jakieś rozwinięcie Twojej tezy? dlaczego? silnik uchodzi za jeden z trwalszych (pamiętaj że piszemy tu o 8V), taki konkurent 1.9TDI. Nie można tego powiedzieć o skrzyni biegów. Reszta podzespołów w naprawie podobnie jak VAG.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Roosevelt: miałem ten samochód rok. Rok zastanawiania się co następne #!$%@?. A była w miarę zadbana i sam po wpakowaniu w nia ok 10k myślałem że już koniec to gdzies wezyk A to stukanie się zaczęło. A to smród spalin w środku. Ten samochód to szmelc.

Wymieniłem ją na l3 w benzynie i żadnych problemów z niczym.
  • Odpowiedz
@Roosevelt: jeśli chodzi o trwałość to najlepszy silnik alfy, bolączki typowe dla diesli- dwumasa, dpf ale właściwie utrzymana jednostka nie sprawia problemów, ja mam najechane prawie 300kkm i jestem pewny ze silnik zrobi drugie tyle(co do reszty auta to nie wiem) Ja mam 159, największa wada- skrzynia biegów ja już jestem po naprawie, zobaczymy ile pochodzi. U mnie elektryka chodzi ok, nie mam żadnych problemów.
  • Odpowiedz
@Roosevelt: miałem 156 poliftowa z 2,4 jtdm. Włożyłem 5, straciłem 1 na sprzedaży a i tak nie była skończona i ready do jazdy. Nigdy więcej ani diesla ani tym bardziej Alfy. Alfy są tanie nie bez przyczyny
  • Odpowiedz