Wpis z mikrobloga

@cross7676 Miałem wcześniej zagadkę co zrobić z Aguero. I chyba go jednak zostawię, myślę że w przeciągu całego sezonu będzie z niego pożytek. Za to mam jeszcze jednego zamulacza w składzie - Egipcjanina. Zbliżają się teoretycznie łatwiejsze mecze dla The Reds, i nie wiem czy wtedy akurat nie odpali Salah, a może ciągle będzie błyszczał Mane.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@piotrek07: a ja nie wiem co zrobić ze Sterlingiem, ja akurat mam Manę jest zdrowy i napieprza. Salah bez formy, problemy z kostką itp. do utylizacji chyba xd ale znając życie odpali Momo jak rok temu jakiś hatriczek
@cross7676 Jako że Liverpool i City będą do końca sezonu walczyć o miszcza, to trzeba mieć ich zawodników. Ja mam takie założenie że będę miał Max 2 zawodników z danej drużyny, chociażby po to żeby mieć kim grać w blank GW. Jeśli masz Sterlinga i jeszcze kogoś z City to trzymaj, jedyny problem to rotacja ale to przynajmniej dodaje rozrywki w tej zabawie;) A co do Salaha, to znowu mu cena spadła,
@cross7676 Uprzedzajac trochę fakty, jeżeli nie będzie jakichś kontuzji w LM i nie będę musiał zrobić nagłych zmian w składzie, to nie będę miał jak upchac Lundstrama. I co wtedy jeśli znowu pyknie 20 kilka pkt ale tym razem będę go miał na ławce...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@piotrek07: nie no kurde ja Lundstarma prawie co kolejkę mam w 11, OP gra chłop na środku pomocy w 3-5-2 a tu jako obrońca, do tego defensywa Sheffield gra świetnie. Pokaż skład ocenie subiektywnie xd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@piotrek07: fuck nie mam pojęcia, btw fajny skład no Vardy no party. No przy tej obronie możesz rotować Rico/Lundstarm. Haller niby punktuje ale tak średnio. Ja mam atak Vardy-Abraham
@cross7676 Hallera mam od początku sezonu, ale mam w planie zmianę, chyba na Jimeneza. Tyle że raczej nie w tej kolejce, za -4. Vardy'ego nie biorę bo mój syn ma ;) No i właśnie takich obrońców wziąłem żeby rotować, ale nie spodziewałem się że i Rico i Lundstram będą tak dobrze grali.