Wpis z mikrobloga

Mechaniczna radziecka Rakieta, rok produkcji hmm... lata 70? 80? Dostałem go od dziadka, on go dostał w pracy ale w nim wcale nie chodził bo miał inny, więc ten leżał schowany w pudełku w szafie. Wizualnie stan idealny, mechanicznie nie, bo nie działał po nakręceniu ale zegarmistrz go rozruszał i teraz działa. Wymieniłem mu jeszcze pasek na skórzany bo oryginalnie był na takim materiałowym i teraz cieszy moje oko. No i ucho też, bo cykanie mechanizmu to coś pięknego.
#zegarki #zegarkiboners #watchboners
levy235 - Mechaniczna radziecka Rakieta, rok produkcji hmm... lata 70? 80? Dostałem g...

źródło: comment_YtuHKdazkPAssnYECQbBHzB0Ca9x6c3Y.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@levy235: jak leżał w pudełku i ma papiery to było zostawić ;-) Nie jest to jakiś rzadki model ale te nienoszone idą cenowo w górę. Nie mówię żeby od razu sprzedawać ale fajnie mieć taki rarytas. A jak go zużyjesz no to już będzie pospolity ;-)
  • Odpowiedz
@jastrzabnakonarze: nie było to pudełko oryginalne i papierów też nie było, zakładam go tylko na weekendy żeby go nie przemęczać :) cena może i by poszła do góry ale nie mam zamiaru go sprzedawać bo jest piękny, a poza tym pospolity będzie dla kogoś innego, dla mnie będzie to pamiątka po dziadku. No i po co mi zegarek który tylko leży, wychodzę z założenia że po to został stworzony żeby
  • Odpowiedz