Wpis z mikrobloga

Po miesiącu pobytu u lakiernika nareszcie jest! Pięknie pomalowane i błyszczące w blasku słońca Subaru mojego niebieskiego () efekt przerósł moje oczekiwania. Nie spodziewałam się, że ten staruszek będzie jeszcze tak dobrze wyglądać dlatego #chwalesie ( ͡ ͜ʖ ͡) nazwa lakieru: white feather 230 zaś felgi to: speedline ST2 w kolorze ciemnozłotymi BBS #subaru #jdmboners
Pani_Kikitku - Po miesiącu pobytu u lakiernika nareszcie jest! Pięknie pomalowane i b...

źródło: comment_JoH3m2BeaPs0xKNaV0FDwP3ufxWb7aHp.jpg

Pobierz
  • 69
  • Odpowiedz
@slabyslabek: Niestety nie moje (,) nie wsiadam nawet dla beki za kierownicę bo jakby coś się stało to by mnie niebieski zabił. Za to jazda na zaśnieżonych serpentynach jako pasażer- super (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@Pani_Kikitku: fajen, lakier na żywo pewnie wygląda 10x razy lepiej. Białe perłowe itp nie wychodzą jakoś tak fajnie na zdjęciach.
Detale chociaż porządnie zrobili przez ten miesiąc? Drzwi wkoło uszczelki itp.
  • Odpowiedz
@greengreq: tak. A jaki powinien być? W przejściówkach jest taki sam (średni) tylko od wewnętrznej strony ma wyrzeźbione STI. Przedlifty do 93 powinny mieć naleśnik (niski)wtedy nie było STI jeszcze. 94 w STI (pierwszy) miał taki śmieszny owalny, brzydki (taki powinien być ale jak mąż robił auto był wymieniony na wysoki laminat, wiec założył średni od GT)ver 2 z 95r maila tez naleśnik w wersji specjalnej 555 a w zwykłej już
  • Odpowiedz