Wpis z mikrobloga

  • 188
@niebieskieniebo a wtedy ja myk kabelek do telefonu z allegro, za czasów kiedy żeby założyć konto trzeba było czekać na list, data urodzenia oszukana, a przelew wysłany na poczcie xD ale później byłem kozak codziennie z nowymi tapetami ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@niebieskieniebo: To jest nic. Raz zostały mi pieniądze na karcie, z terminem do następnego dnia. Otwieram gazetkę, sprawdzam gry, jakiś RPG dla mnie. Wysyłam smsa z kodem i czekam. Czekam, czekam i na następny dzień ogarnąłem, że akurat ta gra nie była na nokie 3100. I pieniążki poszły w p---u ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@niebieskieniebo
@iwunio
Oj tak, kabelki to było zwycięstwo.
Jak się znalazło dobrą stronkę z grami to było się królem. Pamiętam, jak każdemu przesyłałem emulator z Pokemonami. Ale to już trochę późniejsze czasy.
  • Odpowiedz
@niebieskieniebo: był też motyw że zmieniało się końcówke linka który przychodził do sciągnięcia dzwonka/tapety np/ www.dzwonkolandia.pl/578866 i 578867 to juz bylo cos innego.
  • Odpowiedz
@niebieskieniebo: ja pamiętam jak kiedyś dostałem od babci 5zl bo jej pomogłem z zakupami i zainwestowałem w dzwonek polifoniczny "Nightwish- Over the hills and far away", a tu przyszło jakieś g---o nagrane na keyboardzie przy akompaniamencie tamburynu, jakby to sam zespół Akcent nagrywał XD
  • Odpowiedz