Wpis z mikrobloga

Zdecydowałem się na Mitsubishi Lancera, chciałbym go wziąć w #leasing. Z racji tego że wartość takiego używanego Lancera to 20-30k to chciałbym wpłatę własną do 10 tysięcy max a resztę w ratach przez 2-3 lata. Gdzie mogę znaleźć takie oferty? Jest w ogóle szansa ze uda się wziąć w leasing taki używany samochód?

Wołam @optifinance bo widziałem że bardzo Dobrze znasz się na leasingach
  • 7
@Davczo tylko kredyt samochodowy lub pożyczka leasingowa. Nawet gdyby był na pełnej fakturze to leasing operacyjny to przerost formy nad treścią dla aut używanych poniżej 40k brutto. Ile chcesz wpłacić i jaki okres ewentualnie ile wpłaty i jaka rata?
@OptiFinance: podepnę się, bo podobna sprawa – auto o wartości ok. 25k PLN, 8-9 lat, przy czym najlepiej bez wpłaty początkowej, umowa sprzedaży. też kredyt? i jest coś lepszego niż BNP ze swoim 11,9%?

informacji o pożyczkach leasingowych nie ma za wiele ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@zawadaPL: Sorry za tak późną odpowiedź. Jeśli chodzi o umowę kupna-sprzedaży to tylko kredyt samochodowy lub pożyczka w BNP. Jeśli puścisz przez komis to można pożyczkę w Aliorze zrobić, oprocentowanie 8,99%, wymagane 10% wpłaty i prowizja 2%.