Wpis z mikrobloga

@lunga: podobno 3 producent matryc na świecie, znajomy ma starszy model i jest zadowolony, widziałem na żywo plam z kurzu nie ma, za to clouding widać. Czekam na jakieś testy i opinie o tym EC780 i doczekać się nie mogę...
@Karlovsky: zobacz jeszcze na LG bo chyba jakoś zostało pominięte w tym wątku, a wg mnie mają naprawdę spoko modele. Sam będę właśnie kupował 49SM8600, w Twoim budżecie możesz poszukać ubiegłorocznego 49SK8100, nie ma airplaya i w zasadzie niewiele sie rozni. Wersje 55 odpowiednio kilka stówek drożej.
@sirconrad: u mnie korespondencja z obsługą klienta sony polska to była kompletna porażka, albo im tak dużo płacą, że robią z siebie idiotów, albo są idiotami. Po 5 razy o to samo musiałem pytać, jak zadałem kilka pytań to z trudem na 1 odpowiadali. Do tego te pseudo zagraniczne nazwiska i maile, żeby klient myślał, że ktoś ważny napisał.
@sirconrad: ja się nie dałem zbyć, chyba z miesiąc pisaliśmy sobie maile, po kilku pierwszych mailach napisałem im, że będę zadawał po 1 pytaniu bo widzę, że więcej niż 1 sprawia im trudność w zrozumieniu. I tak sobie pisaliśmy na zasadzie:
ja: gdzie konkretnie jest mowa o kurzu na matrycy?
oni: w gwraancji
ja: gdzie w gwarancji?
oni: punktach o wykluczeniach
ja: w którym konkretnie punkcie?
oni: w 7
ja: cytat
@lunga: u nas TCL faktycznie nie jest jeszcze tak popularny, jak za granicami. Ale to się powoli zmienia, bo robią dobre TV, w dobrej cenie i ludzie powoli ich zauważają ;)