Wpis z mikrobloga

@Karlovsky: używam od roku. Xbox one X, playststion 3, podłączane laptopy przez hdmi i bezprzewodowo. AirPlay który działa świetnie, za chwile będę testować Apple TV. Netflix śmiga bardzo dobrze, HBO również, Ipla również testowana. Generalnie używam chyba wszystkich wbudowanych playerow i jest bardzo dobrze. Dźwięk jak na tv jest dobry, wbudowany woofer tez gra spoko jak na rozmiar. Fajny mały pilot plus opcja sterowania telefonem z aplikacji. Moim zdaniem bardzo dobry
@sirconrad: z tym to ile ludzi tyle opinii, jedni mówią, że sony najlepsze inni że się psują. Osobiście mogę powiedzieć, że Phillipsa raczej będę omijał szerokim łukiem. Mama miała i równo jak w zegarku po dwóch latach matryca jebła.
@Karlovsky
@lunga właśnie oddałem Sony z powodu plam, całe szczęście udało się zwrócić w ramach rękojmi. Serwis gwarancyjny Sony to porażka. Niestety 2 lata temu z tego samego powodu oddałem Samsunga. Nie wiem co kupić żeby matryca nie robiła za filtr...
@bocznica: Tak, jakoś kurz wchodzi i jest coraz gorzej.
Philips twierdzi, że wentylacja matrycy jest konieczna i każdy producent stosuje takie rozwiązanie.
Dziwne, że u mnie w czystym mieszkaniu latem (gdy nie ma smogu, bo na to serwis też się powołał) kurz się pojawia, a tam gdzie pracuję telewizor konkurencji na zapylonym magazynie chodzi już kilka lat 24h na dobę i nic takiego się nie pojawia.
@robert83: Też nie wiem co następne kupić. Chyba Xiaomi skoro serwis i tak gówno warty..
Fajnie, że udało Ci się oddać takie buble. Philips się obronił nawet przed pismem od rzecznika praw konsumenta.
@lunga: w ciągu 4 lat oddałem samsunga i sony, z jednej strony fajnie, że mogę kupić coś aktualnego i nie straciłem kasy, z drugiej te 2 marki na S skreślam i nie wiem co wybrać. Skłaniam się w stronę TCL, zrobiłem banalny test wpisywałem w google "xxxxx plamy matrycy" wpisując różnych producentów i przy TCL nic mi nie znalazło w zdjęciach. Może przypadek, a może faktycznie warto im zaufać. Mają nowy