Wpis z mikrobloga

@KatpissNeverclean Gra na pewno w pewnym stopniu wyjątkową, bo nie znam innej tego typu. Na pewno boli fakt, że gra jest domyślnie zablokowana na 30 fpsach bo do takiego klatkażu przygotowano jej animację twarzy. Warto zagrać, szczególnie jeśli zna się dobrze angielski, ale nie ma co nastawiać się na jakieś cuda graficzne czy 10/10.
@Mathas: Siema, trzeba wybierac dysk C: czy mozna inny?
Siedze w tym launcherze i jak wybieram inny dysk to i tak wskazuje mi lokalizacje z program files i dopiero w tym 2 oknie moge wskazac inne miejsce ale nie jestem pewien czy gra sie odpali :)
@KatpissNeverclean: la noire fajna gra, dostępne jest amatorskie spolszczenie. Tylko polecam grać po rozdziale raz na jakiś czas, traktować kolejne sprawy jak odcinki dobrego serialu inaczej niestety szybko można się ta gra przesycic bo cała rozgrywka bazuje na jednym schemacie. Ostrzegam tez, ze gra nie działa najlepiej na nowych kompach systemach nowszych niż win7, port PC był bardzo słaby.

Podsumowujac warto zagrać to bardzo unikatowa i wyjątkowa gra ( ͡°
@KatpissNeverclean: ja grałem jeszcze na win 8.1 na konpie mocno ponad zalecane wymagania i nie działało to najlepiej plus ze gra nie jest dynamiczna strzelanka. Ogolnie nie ma co się zastanawiać tylko grać, klucze na steama z wersja complete edition chodzą za jakieś grosze.