Wpis z mikrobloga

Znalezisko: Ogromne pieniądze na promocję ideologii LGBT, w pierwszym akapicie artykułu z magnapolonia.org:

Dr Tymoteusz Zych, wiceprezes fundacji Instytut na rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris, w programie „Warto rozmawiać” zwrócił uwagę na to, jak ogromnym strumieniem pieniędzy zasiane są organizacje promujące ideologię LGBT...

Jeśli chodzi o ogromne pieniądze to Polsat news informował że instytut Ordo Iuris 2 lata temu dostał blisko 3 mln PLN z darowizn niewiadomego pochodzenia. Instytut Ordo Iuris odpowiedział wtedy że:

jest prawnie zobowiązany chronić prywatność osób go wspierających i dokłada w tej mierze najwyższej staranności

W związku z czym ci hipokryci są ostatnią organizacją, która może zarzucać komukolwiek przyjmowanie pieniędzy.
https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2017-10-04/3-mln-zl-darowizn-niewiadomego-pochodzenia-dla-ordo-iuris-instytut-chronimy-dane-darczyncow/

#neuropa #bekazkatoli #bekazprawakow #lgbt
źródło: comment_ST2MMCsH0n6rQE5hjSx5wbE1M671lZ9x.jpg
  • 23
@saakaszi: Jest tylko mała ale niezwykle istotna różnica między pieniędzmi z podatków ściągniętych pod przymusem od ludzi którzy nie chcą na to bulić z takich czy innych powodów a tym że źródło finansowania nie zostało ujawnione. Taki tip: Niektórzy finansują niektóre rzeczy dobrowolnie a nie pod przymusem.
@saakaszi: Nie przesadzaj. Kościół w dużej mierze utrzymuje się dzięki dobrowolnym otrzymanym datkom a ponadto też sam produkuje: książki, piwo, art. spożywcze, dewocjonalia etc. Robi też wiele dobrego dla społeczeństwa i wiele finansuje - proszę bardzo - trochę detali:

http://sredniowieczny.pl/dzialalnosc-charytatywna-kosciola-katolickiego/

Masz podobną listę? Czy dbacie jedynie o siebie samych kosztem wymuszonych podatków? Co produkujecie?
Serio pytam - nie złośliwie bynajmniej.
@luxkms78: Według artykułu ze znaleziska Ordo Iuris wyliczyło aż 870 000 PLN jakie przeznaczył ratusz miasta Warszawa, reszta to kwoty z UE, albo dotacje od podmiotów prywatnych. Jak to się ma tylko i wyłącznie do 214 000 000 PLN które dostał Rydzyk przez 4 lata? A takich Rydzyków w całej Polsce dziesiątki.
https://www.wykop.pl/link/5060839/co-najmniej-214-mln-zl-tyle-od-pis-dostal-rydzyk-przez-4-lata/
@saakaszi: No widzisz, według mnie nie potrafisz, a właściwie to podejrzewam że nie chcesz odpowiedzieć na zadane pytanie. Powód jest prosty - odpowiedź jest niewygodna.

Dodam jeszcze tyle że organizacje charytatywne wymienione w linku który zamieściłem pomogą każdemu, nie byłbym natomiast taki pewien czy działa to w drugą stronę...
@luxkms78: przecież te wszystkie organizacje to jedna wielka maszyna propagandowo-indoktrynacyjna! Tacy Anonimowi Alkoholicy na przykład to już kompletny skandal, leczenie jednego uzależnienia drugim!
Nie przesadzaj. Kościół w dużej mierze utrzymuje się dzięki dobrowolnym otrzymanym datkom a ponadto też sam produkuje: książki, piwo, art. spożywcze, dewocjonalia etc. Robi też wiele dobrego dla społeczeństwa i wiele finansuje - proszę bardzo - trochę detali:


@luxkms78: tylko co to ma do tego wątku, w którym chodzi o ordo iuris i ich krytykę brania kasy, kiedy sami biorą kupę kasy?
Jest tylko mała ale niezwykle istotna różnica między pieniędzmi z podatków ściągniętych pod przymusem od ludzi którzy nie chcą na to bulić z takich czy innych powodów a tym że źródło finansowania nie zostało ujawnione. Taki tip: Niektórzy finansują niektóre rzeczy dobrowolnie a nie pod przymusem.


@luxkms78:

Padłem. Z moich podatków opłacani są nawet kapelani w leśnictwie, nikt o zdanie mnie nie pytał. gdyby z Twoich bez pytania np finansowali działaczy
Jest tylko mała ale niezwykle istotna różnica między pieniędzmi z podatków ściągniętych pod przymusem od ludzi którzy nie chcą na to bulić z takich czy innych powodów a tym że źródło finansowania nie zostało ujawnione.


@luxkms78: pieniądze z których finansowany jest Kościół Katolicki, są ściągane pod przymusem, od ludzi którzy nie chcą na to bulić.
@saakaszi: #!$%@? ta lewacka logika ja #!$%@? xDD
Tak, bo trzeba być czystym, żeby mówić o przyjmowaniu pieniędzy. #!$%@? wam do tego ile te Ordo przyjęło, rzecz polega na tym ile finansów dostaje elgiebete, a ile dostało Ordo to druga kwestia. Banda hipokrytów i półmozgów, jakby to prawica pisała to zebrałoby się tu pół lewego wykopa żeby bronić gówno wartej ideologii elgiebete. Może jeszcze powiedz, ze musze umiec gotowac zeby ocenic
@saakaszi: A no tak, do waszych pustych głów nie trafiają żadne logiczne argumenty - a takie przedstawił w tym wywiadzie właśnie, ale wysłałeś ze swojego fap foldera jakąś stronkę gdzie powiedział coś co ci nie pasuje- typowe dla lewaka i gnoju - i to i to obrzydliwe i głupie.
A i co do tej waszej śmiesznej ideologii - Różal świetnie podsumował całe te gówno marsze i inne pierdoły. Polecam obejrzeć - moment 7:13


@bedist: to jest tak typowe że az boli... Powyzej post napisany bez ladu i skladu, pelen przekleństw i wyzwisk, domyslow i insynuacji.
Ponizej skopiowanie czyjejś wypowiedzi jako argumentu. Czyli najbardziej stereotypowa nastolatkowa rzecz, kopiowanie innym cytatów i mylenie tego z posiadaniem wlasnego zdania.

Nieswiadomie zaprezentowales sie jak
No i stało się to czego byłem pewien. Przez x godzin nikt nie był mi w stanie podać podobnej listy do tej mojej. I czego również byłem pewien - pojawiły się jedynie jakieś pojedyncze szczeknięcia w kierunku moim oraz KK, a wszystko to z bezsilności związanej z braku możliwości udzielenia odpowiedzi na moje pytanie w taki sposób aby przekonać o swoich racjach.