Wpis z mikrobloga

@malebro: Nie, nie. Bardziej:

"Mój chłopak jest nudny i zapracowany, ale ma firmę po tatusiu, więc zamierzam się go trzymać. Szukam atencji i rozrywki, bo mi się po prostu nudzi, a nie mam żadnych zainteresowań, więc trudno mi samej sobie zagospodarować czas"
  • Odpowiedz
@Herron: to chyba jest tęsknota lasek ktore są w związku za spermiarzami ktore będą je adorować. Jest milion innych sposobów zeby poznać znajomych, tinder nie jest jedną z nich.
  • Odpowiedz
@Herron: nie jestem wstanie ogarnąć swoim umysłem relacji w jej związku. Bez kitu, jak to niby funkcjonuje?

Chłopak: ej idziemy dzisiaj do kina?
Dziewczyna: wiesz, nie dam rady umowiłam się wieczorem na drinka z Marcinem z Tindera
Chłopak: a spoko to zobaczę co jutro grają fajnego
Dziewczyna: okej

No nie wierzę że to tak może funkcjonować i ktoś się godzi na takie traktowanie ()
  • Odpowiedz
@malebro: @puzonyyx: panowie, w waszym świecie serio nie można tak po prostu poznać kogoś nowego? Ja sobie bardzo cenię moje znajomosci "z neta". Są to osoby zupełnie inne niż "dotychczasowe" towarzystwo. I jeżeli nie łączą nas wspólni znajomi to tym lepiej - mogę mówić i zachowywać się swobodniej.

Ja wiem, że Tinder to nie najlepsze miejsce na poznawanie po prostu ludzi, ale z tego posta nie bije głupota czy znudzenie
  • Odpowiedz
Chłopak: ej idziemy dzisiaj do kina?

Dziewczyna: wiesz, nie dam rady umowiłam się wieczorem na drinka z Marcinem z Tindera

Chłopak: a spoko to zobaczę co jutro grają fajnego

Dziewczyna: okej


@Ksieciunio-: cucków nie brakuje.
  • Odpowiedz