Wpis z mikrobloga

@KARELGOLDBAUM: Problem w tym, że gazówkę możesz mieć na pozwolenie do ochrony osobistej, które jest wyjątkowo ciężko zdobyć albo na kolekcjnerskie, ale wtedy nie można nosić.

A tak generalnie - jak potrzebujesz czegoś do samoobrony to polecam dobry kurs. Taki, który nauczy Cię spi..ać, a nie bić.
@maniak713: To niech go nauczą unikać takich sytuacji z kobietą czy mamusią. Oddałbym portfel, telefon, zegarek i dał sobie nakłaść po mordzie, byle nie wyjmować klamki. Osoby, któe robią sportoer żeby popylać z dziewiątką po mieście nie zdają sobie sprawy w jakie ryzyko się pakują.
@maniak713: kolego, na samoobronie to trzeba się znać a opowiadać głupoty z wyzwiskami. Zrób sobie jedno czy drugie szkolenie u Ustarbowskiego albo u Zimy że Stormsów to trochę zmienisz zdanie - czy warto dać sobie zabrać portfel czy spędzić czas za kratami.
@gregor40: Jeśli masz podejście, że lepiej wszystko oddać, to po co w ogóle się przygotowywać do obrony? Wazelinka, dwa telefony, żeby nie narzekali, że słaby łup i może nie obiją za mocno.


I broń Boże żadnej broni, bo też zabiorą i jeszcze krzywdę komuś zrobią.
@maniak713: Tak jak tu moderator utarł Ci noska za te milutkie teksty tak na ulicy za wyjęcie broni rozliczy Cię prokurator. I konsekwencje mogą być znacznie bardziej dotkliwe niż urażona godność, skradziony ajfon i rozbity nos.

Ale dorośniesz, będziesz miał więcej do stracenia niż szacunek ludzi ulicy to zrozumiesz.
moderator utarł Ci noska


@gregor40: Och jak strasznie się czuję zmiażdżony... A nie, to nie mnie tyłek zabolał, tylko pana oddam "wszystko w tym godność tylko nie bijcie".

bardziej dotkliwe niż urażona godność, skradziony ajfon i rozbity nos.


@gregor40: Po co mi godność, kupię sobie nowego ajfona.

wyjęcie broni rozliczy Cię prokurator


@gregor40: To mu grosika zabraknie, bo nie kupiłem dwóch DEagli żeby męsko wyglądać na mieście XD Na
bo nie kupiłem dwóch DEagli


@maniak713: No chyba w CSie

pieniądze można zarobić ponownie


@maniak713: Nie takich kasiastych cwaniaczków areszt zmaltretował. Często za większą niewinność niż wyciągnięcie gnata na bandytę. Dorośniesz to zrozumiesz, że zachowanie rodziny, wolności, hobby i pracy jest więcej warte niż niesmak po oddaniu ajfona.