Wpis z mikrobloga

Czy pozbyłbyś sie pracownika , ktory stracil prawo jazdy?

Dodam,ze branza motoryzacyjna a prawo praktycznie niezbedne do wykonywania pracy.


Zapraszam do dyskusji

#motoryzacja #biznes #gownowpis #kiciochpyta

Czy pozbyłbys sie pracownika ktory stracił prawo jazdy?

  • Tak 54.5% (568)
  • Nie 7.1% (74)
  • Zalezy od postawy pracownika 38.4% (400)

Oddanych głosów: 1042

  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Umeraczyk: No generalnie podobna branza.

Trzeci raz mu zabrali. ( )

Ma kladzione do glowy,ze za szybko i zbyt agresywnie jezdzi. Firmowymi sie ogarnal, ale prywatnie go trafili.
Nie,zeby mi go bylo jakos szkoda, bo zasluzyl juz
  • Odpowiedz
@Crow7422: @kuraku:

Na bezplatny nie za bardzo. Bo umrze z glodu gosc z rodzina. Zaproponowalem prace za nizsza stawke na gowonostawnowiskach to sie oburzyl straszliwie.

Nawet nie tyle o kase, ale ze on nie bedzie nic sprzatal, bo jest kierowca!
  • Odpowiedz
@bigger To jak nie chce innego stanowiska za gorsza kasę to nie ma się co rozczulać niestety. To ma być biznes a nie charytatywka. Jak nic nie znajdzie i się ogarnie to w styczniu niech wraca xD
  • Odpowiedz
@bigger jak praca wymaga jakiegoś dłuższego szkolenia a on juz wszystko potrafi to ja bym go trzymał.
Też jestem kierowcą i dziwie sie czemu mnie jeszcze nie zwolnili ale nie pogonią pracownika w którego szkolenie włożyli tyle czasu.
Zwolnisz go i bedziesz musiał szukać nowego i go wszystkiego uczyć.
  • Odpowiedz
@AlfredoDiStefano Robota dostawcy rzadko kiedy wymaga jakichś uber szkoleń, a kilka takich podczas studiów miałem. Z resztą zobacz, że OP chciał mu iść na rękę i dać inne stanowisko na ten czas to nie chce, bo nie i #!$%@?.
  • Odpowiedz
@AlfredoDiStefano Stąd mówię rzadko :D Z resztą, miesiąc szkolenia vs 3 miesiące płacenia za nic. A 3 miesiące na szkolenie to dużo (patrząc po statystykach od jakiegoś czasu to mniej więcej tyle zajmuje szkolenie kierowców SOP xD)
  • Odpowiedz
Zaproponowalem prace za nizsza stawke na gowonostawnowiskach to sie oburzyl straszliwie.

Nawet nie tyle o kase, ale ze on nie bedzie nic sprzatal, bo jest kierowca! ! 1 1one


@bigger: No beka z typa. To niech #!$%@?, jak pluje w rękę, która mu chce pomóc. I niech się jeździć nauczy, ostatni raz zerowy stan punktów karnych miałem w 2015 i jakoś mi prawka nie zabrali. ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@Just_Doesnt_Know: @tomaszq: Ma przemyslec temat i zapronwac gdzie by sie widzial w korporacji i ile by chcial zarabiac. Sytuacja jest dosc patowa i sobie chyba zaczyna zdawac sprawe, ze albo schowa dume w kieszen i przezimuje do stycznia albo z rodzina bedzie glodem przymierac albo moze wracac do ktorej z poprzednich robot gdzie bedzie robil w 40 stopniach i co chciwle cos mu moze lape #!$%@? przy lokciu.
  • Odpowiedz
@AlfredoDiStefano: @tomaszq: Sklaniam sie ku temu,zeby goscia zostawic. Wiem,ze i mi i Jemu wyjdzie to pewnie na dobre. Przeszkolenie kogos na to stanowisko to mysle,ze przynajmniej miesiac. Zeby dzialaljak Genek obecnie - mysle,ze 2-3 miesiace minimum. Jesli bedzie mial do tego swiezak predyspozycje. A gosc jest jak pocisk ziema-powietrze. Fire &forget. Dostaje liste todo i robi przed siebie. Co ma byc zrobione to zawsze jest. Nie potrzebuje nadzoru
  • Odpowiedz