Wpis z mikrobloga

@blue_raven: i znowu humor popsuty czytając takie rzeczy i powstrzymując się od zjedzenia czegoś więcej ehh
zdrowy człowiek 1617kcal zjada w jednym posiłku o ile może sobie na to pozwolić
  • Odpowiedz
@Albk: Mięso jem tylko z konieczności, na co dzień go unikam, więc w sumie to tak :v próbuję się przestawić na mniejsze ale bardziej kaloryczne porcje, tylko cholera ciężko jest
  • Odpowiedz
@FeC7800: Nie ma co sobie psuć humoru, mnie to autentycznie już nawet nie bawi bo zaburzenia odżywiania mam od wielu lat, powoli staram się nauczyć jeść jak człowiek
  • Odpowiedz
@coeur: co to za #!$%@? w tej tabeli xd przeciez 7days 60gram nie ma 54 kcal tylko z 200+ ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Edit. Poprawka widze ze to dotyczy 12gram jak to jesz? wazysz go czy co
  • Odpowiedz
@coeur: w treningowe dni jest jeszcze gorzej bo muszę odczekać zaraz po treningu żeby nie zwymiotować ( ͡° ʖ̯ ͡°) i czemu zjadłeś tylko gryza tego 7daysa? XD
  • Odpowiedz
@KrzysztofMickiewicz: Przecież to dotyczy osób które chcą coś zrobić ze swoją sylwetką, ziom. Koleżanka @blue_raven dała nawet tag #redukcja z kolei ja próbuję wrzucić trochę więcej mięsa na szkielet. Tutaj już nie ma tak łatwo.

Natomiast dla tych którzy są jak piszesz "zdrowi" i chcą być "średni" - średnie jedzenie i średnia aktywność ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz