Wpis z mikrobloga

@Konflikty-na-swiecie: Test DNA jak najbardziej trzyma się kupy, ogólnie cała reszta też. Pokrywa się też z informacjami od dowódców SDF z kwietnia które mówiły o obecności Baghdadiego w Idlib. Można mieć oczywiście wątpliwości jak to tak siedział na terenach wrogiej al-Kaidy, ale pamiętajmy, że al-Kaida zawsze będzie mniejszym wrogiem Baghdadiego niż armia syryjska, iracka czy właśnie Kurdowie.
@oligopol: Z tego co wiem żeby przeprowadzić sekcje DNA potrzeba ślady krwi lub ciało.

Identyfikacji zamachowca dokonano za pomocą „testów DNA wykonanych na fragmentach (zwłok) odnalezionych na miejscu zdarzenia” – czytamy w komunikacie MSZ Egiptu. Następnie wyniki porównano z informacjami o DNA, które widniało na liście „podejrzanych, którzy zbiegli”.

Przypomnę jeszcze:

Z opisów akcji, w tym relacji prezydenta Trumpa, wynika że po wyeliminowaniu ochrony al-Baghdadi próbował uciekać podziemnymi tunelami. Podobno pomylił
@oligopol: Wciąż mówimy o gościu który w Tunelu (który został zawalony) wysadził siebie i 3 dzieci.
I wciąż mówimy o budynku który został zrównany z ziemią.
Jeśli Amerykanie mieli tyle czasu.
Czemu nie zrobili zdjęcia ? Wideo.
Albo nie pokazali tego DNA ?
Nie mówimy tu o chłopku roztropku tylko o akcji militarnej na dość znanego człowieka.
Jeśli zostawili jednego z dowódców Hurras Al Din na ulicy (dosłownie) to po co
Czemu nie zrobili zdjęcia ? Wideo.

Albo nie pokazali tego DNA ?


@Konflikty-na-swiecie: ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) w sumie mogliby pokazać Ci DNA nosacza sundajskiego
@Konflikty-na-swiecie:

Wydaje mi się że budynek został zrównany z ziemią żeby nie stał się miejscem kultu upamiętniającą jego męczeńską śmierć. Z tego samego względu jego ciało zostało wrzucone do morza a nie pochowane. Jeśli chodzi o filmy lub zdjęcia jestem w 100% pewny że powstały ale będą zaklasyfikowane jako ściśle tajne i co najwyżej administracja Trumpa za jakiś czas wrzuci zdjęcie albo mały urywek z operacji do wiadomości opinii publicznej
@mendrix: Dziwna hipoteza.
Budynek Osamy Bin Ladena nie zostal zbombardowany mimo ze byl tam zniszczony Amerykanski Helikopter.
Mozna uznac ze lider Panstwa Islamskiego to nie Lider Al Kaidy.
Oraz ze to "inne czasy".
Ale ta historia jest mocno naciagana.