Wpis z mikrobloga

No no, widzę, że wykopkowe kuce mocno wzięły sobie do serca słowa Krula, że niepełnosprawni, to powinni siedzieć w domu, a w sporcie powinno się pokazywać tylko ludzi zdrowych i silnych.

Otóż jak czytam wasze wpisy na temat Mini Majka, że "#!$%@?ęontamwogó#!$%@?ł.jpg", to odnoszę wrażenie, że sami jesteście niepełnosprawni, tylko, że umysłowo. Z tą różnicą, że Majk robi coś ze swoim życiem (dla kasy czy też nie, nieważne), a Wy dalej siedzicie w swoich piwnicach. I bardzo dobrze, bo tak krul nakazał.

Od razu zaznaczam, że nie oglądam nikogo z tych ludzi na youtubie i nie obchodzi mnie ich content, ale za to obchodzi mnie zwykła ludzka przyzwoitość. Na szczęście większość ludzi ją ma, dlatego okazała szacunek dla jednego i drugiego i uważa obu za wygranych. Obaj przeciwnicy podali sobie ręce i szanują siebie, a wykopki niestety mają za mało rozumu, żeby wypowiadać się na temat sportowych zachowań. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#famemma #kruszwil #mma #wykopcontent #bekazpodludzi #korwin
f.....a - No no, widzę, że wykopkowe kuce mocno wzięły sobie do serca słowa Krula, że...

źródło: comment_y59EWjR5t23f69tlUC6qCQa59vOgC9GZ.jpg

Pobierz
  • 18
każdy kto choć raz miał sparing wie ,że taka różnica we wzroście i wadze jest praktycznie niemożliwa do nadrobienia umiejętnościami (nie tak jak w filmach o chińczykach robiących salta w powietrzu), za co mam go szanować, że podłożył się bo ma parcie na szkło? Dla mnie to jest debil #!$%@? z wadą zgryzu i nic więcej. Można lepsze rzeczy robić ze swoim życiem.

@festiwal_otwartego_parasola:
@festiwal_otwartego_parasola: Mini Majk wyzwał Kruszwila na pojedynek. Powinien zdawać sobie sprawę z tego, że jest niepełnosprawny i prawdopodobnie jeśli wszystko pójdzie tak jak powinno pójść, to zostanie mocno obity.
Kruszwil przyjął pojedynek i w sumie to jest jedyna rzecz, którą może zrobił źle, bo jednak obijać niepełnosprawnych to nie jest dobry pomysł. No ale skoro niepełnosprawny sam się o to prosi, no to w sumie czemu nie.
Mini Majk oczywiście przegrał,
@festiwal_otwartego_parasola Czy tak trudno wziąć cytat Korwina i z nim polemizować?

Aż tak mocno jest analfabetyzm wtórny, że ludzie nie rozumieją prostych słów.

Weź zacytuj jakiś fragment wypowiedzi, bo to jest śmieszne z uwagi na to, że udowadniasz słowa Korwina.
@Volki: co XD
ultra high quality KUC nie umie oglądać ze zrozumieniem, więc pewnie jak mu plują w twarz to mówi, że deszcz pada xD

skoro z filmu który podlinkowałem nie potrafisz znaleźć oczywistego potwierdzenia mojego posta, tzn. słow Krula że niepełnosprawni w sporcie są zbędni, to tylko świadczy, że sam powinieneś startować w paraolimpiadzie, ehkem np. "koszykówce dla debili" XDD
@festiwal_otwartego_parasola Ty nawet nie potrafisz zacytować wypowiedzi, z którą polemizujesz, więc mógłbym rozmawiać z psem, który wytresowany może mi włączyć całe nagranie. ¯_(ツ)_/¯

Zacytuj dokładnie słowa Korwina, a nie parafrazujesz jego słowa. Ale widać to cię przerasta xD
@Volki: ja nie polemizuję ze swoją wypowiedzią, lecz ją potwierdzam, to Ty z nią polemizujesz, natomiast skoro tego typu wyrazy języka polskiego Cię przerastają, nie dziwi mnie, że nie potrafisz znaleźć odpowiednich sformułowań w filmiku trwającym zaledwie minutę.
Potrzebujesz dokładnych cytatów, bo z niewiadomego powodu próbujesz przekonać sam siebie, że Korwin nie jest wcale oderwany od rzeczywistości i nie żyje w spartańskiej mentalności. jeśli masz powyżej 40IQ to doskonale wiesz, co
f.....a - @Volki: ja nie polemizuję ze swoją wypowiedzią, lecz ją potwierdzam, to Ty ...

źródło: comment_43Nv8z88wGTCHNNM0a3lB3Z4sRCZxHwx.jpg

Pobierz
@festiwal_otwartego_parasola

Krula, że niepełnosprawni, to powinni siedzieć w domu, a w sporcie powinno się pokazywać tylko ludzi zdrowych i silnych.

I w którym fragmencie jest mowa o tym? Dzbanie ruski.

A o to wypowiedź z nagrania, do którego się odnosiłeś, ale specjalnie dla dzbana dodaję transkrypcję, dzbanie-nieuku-analfabeto wtórny:

Każdy może se jeździć na czym chce. Każdy może brać udział w zawodach w jakich chcą. Mnie to absolutnie nie interesuje. [...] NATOMIAST CO
Volki - @festiwalotwartegoparasola 
Krula, że niepełnosprawni, to powinni siedzieć w ...