Wpis z mikrobloga

@CartmanXD: @GordonL: @LibertyPrime: zobowiązanie było do parlamentu europejskiego to prawda. Ale nie napisałem "wzywam go jak się zobowiązał", tylko po prostu wychodzę z inicjatywą, tak jak on wtedy wyszedł do Tuska. Dla mnie nie ma znaczenia, czy parlament polski czy europejski. Niech się tej diety zrzeknie, skoro innych do tego zachęca.
  • Odpowiedz
@smartfonik: Ty, to może mu meila napisz albo chociaż na facebooku, bo nie wiem czy wiesz, ale wykop to nie jest jakieś centrum polskiego internetu, na które każdy ma obowiązek wchodzić i czytać wysrywy jakiegoś randoma na mikroblogu xD Napisz do niego i postuj co odpowiedział. Wtedy będzie ciekawie. Już widzę jak ktoś leci do Berkowicza i mu mówi "Ty słuchaj na wykopie taki jeden do Ciebie napisał" xD
  • Odpowiedz
@L3stko: można wzywać, tak samo Kaczyńskiego do oddania nam kluczy do tych 3 mln mieszkań.

Tylko zarówno obniżenie podatków, jak i budowa mieszkań to nie takie hop siup.

A diety zrzec się może w minute. Niech zacznie od siebie.
  • Odpowiedz
@Koloses: nie wiem czy sobie zdajesz sprawę, ale wykop to wylegarnia kucy. W związku z tym jest duża szansa, że kuce to przeczytają i będą mu truli dupe w social mediach. Plus jak będę to pisać przez x dni (aż się zrzeknie) to w tym czasie jakiś dziennikarz to przeczyta (bo czytają wykop) i mu żąda pytanie na konferencji. Już teraz rozumiesz tą inicjatywę?

Poza tym pokazuje ona kucom na
  • Odpowiedz
@L3stko: nie, bo ja sam zarabiam pieniądze. Nie dostaje daniny od państwa. Poza tym to Berkowicz uważa, że tak posłowie powinni robić (oddawać dietę) więc z czym masz problem?
  • Odpowiedz
@smartfonik: Tak, już widzę jak kuce i dziennikarze zmieniają się w armię jakiegoś typa, który sobie pisze wysrywy na mirko, bo Ty dałeś pomysł a reszta ma zrobić za Ciebie. Powinieneś zostać jakimś managerem w dużej firmie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz