Wpis z mikrobloga

mam problem z przesyłką z #dhl - robiłem zakupy na #ebay - po 4 dniach dostałem info po stronie ebay ze przesyłka jest do odebrania w paczkomacie, problem w tym ze nie dostałem zadnego awizo/kodu dzieki któremu moge odebrac przesyłke. Zawsze przychodził kurier i nawet gdy nikogo nie było w domu zostawiał awizo i paczka była do odebrania na poczcie. Na mail od dhl dostałem info ze mam odebrac paczke z automatu uzywając kodu który zostawił na awizo kurier - tyle ze nic nie zostawił. Macie jakies pomysly co w tej sytuacji powinienem zrobic? dodam ze sytuacja ma miejsce w #niemcy
#pytanie
  • 12
  • Odpowiedz
@Barte: czy kurier ma dostep do twojej skrzynki pocztowej? w niektorych budynkach skrzynki sa na klatce schodowej i jak nikt z sasiadow nie otworzy drzwi to nie ma jak wrzucic awizo. dostaniesz je wtedy listem.
  • Odpowiedz
@Cogdziejak: @Ich_mag_Kaesekuchen: tu standardem jest przyklejenie awizo na drzwiach wejsciowych do budynku jak nikt nie otwiera, moze wiatr zwiał albo sąsiad piętro niżej zakosił, no nie ważne, awizo nie ma a kontakt z supportem z dhl to jakas paranoja, nawet nie wiem gdzie napisac, w ostatecznosci zaznacze na ebay ze przesyłka nie doszła i chce refunda - kolesiowi u którego kupowałem produkt wysłałem info o sytuacji
  • Odpowiedz
@Barte: ty się nie denerwuj tylko wklej to co dostales. Możliwe że to jakaś próba oszustwa. Powtarzam ci, jakim cudem mogłeś dostać przesyłkę do paczkomatu jeżeli nie zamawiałeś takiej usługi? Jaki kod do paczkomatu na awizie powieszonym na drzwiach? Masz ty rozum xD Tutaj są takie zabezpieczenia żeby nikt za ciebie nie odebrał paczki z paczkomatu jak Google street view xD Spójrz na fotkę która ci posłałem i uwierz że wiem
  • Odpowiedz
@Ich_mag_Kaesekuchen: Wkleił facet tą samą wiadomosc, ze przesyłka jest do odebrania z paczkomatu i chyba olał sprawe, ja odpisałem cos w stylu "wiem że jest w paczkomacie ale nie mam mozliwosci odbioru przesyłki bo nie otrzymałem żadnego klucza od dhl" - no zobaczymy, za 3 dni wroci paczka do nadawcy, ja zaznaczyłem w ebay że paczka do mnie nie doszła
  • Odpowiedz