Wpis z mikrobloga

6-11, gold 3 już nie da rady raczej, ale ten weekend słaby w moim wykonaniu z nie narzekam na serwery tylko po prostu dostałem dobrych rywali co jadą mnie jak dziecko. Ale silver 1 też spoko :-)
#fut
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@GodALLU: Wow pierwsza osoba na tagu, która rozumie, że można mieć ujemny bilans, bo są lepsi rywale i raz się wygrywa, raz się przegrywa. Przecież jak ja co weekend czytam te żale, że tu każdy powinien mieć 24-6 to mi się słabo robi, każda porażka zrzucana jest na wszystko inne tylko nie na swoją grę
  • Odpowiedz
  • 0
@GodALLU ja mam aktualnie 9-13 :) gram swoim składem wartym łącznie 180k. Ponad połowa porażek spowodowana tym, że trafiam na ludzi, którzy skillowo są podobni do mnie, ale mają jednak w swoich składach tych mbappe, bale'ow, messich którzy robią im różnice.. Jednak nie zamierzam wydawać hajsu na fp tylko po to aby mieć kilka pikseli z lepszymi numerkami, a zwycięstwo z przeciwnikiem z d-------m składem lepiej smakuje ( ͡° ʖ
  • Odpowiedz
@Portowiec: Dokładnie, żeby ktoś mógł wygrac, druga osoba musi przegrać xD a tu kazdy minimum G1 i 20winow oczekuje, jeśli nie wyjdzie to j----y handicap skrypty delay (nie mówię że nie istnieje, ale jednak działa to na więcej osób, być może na przeciwnika również)
  • Odpowiedz