Wpis z mikrobloga

OBIERKI ŻYCIA

3. WIEK KOBIETY

Krótki wpis bo nie mam czasu.

Miałam raz sytuację gdy byłam z koleżanką w jej urodziny w jakimś wiejskim klubie (rzadko się zdarza, a ona jest strasznie zrzędliwa, więc się zgodziłam). Podbił do mnie chłopak, zatańczył i spytał o mój rocznik. Gdy odparłam, że 93, skrzywił się i powiedział "myślałem że 96 albo 98" i sobie poszedł.

Dla mnie to było tak żałosne, że aż śmieszne. Typowy cham.

Dziś natomiast trafiłam na ten wpis:

Najbardziej mam beke, gdy laski oburzają sie, że faceci wolą młodsze np 17-18 latki niż je w wieku np 25-27 xD. Przy takiej delikwentce wystarczy tylko wspomnieć o nastolatkach I tylko pozostaje kupić popcorn I oglądać jej triggered porównywalny do Kaczyńskiego w sejmie.

To jest absolutnie normalne, że zdrowy samiec woli zgrabne młode ciało nastoletniej Julki, a nie ulaną 25 latke, której tyka zegar biologiczny, a jej wartość na rynku matrymonialnym spada.

Legalne nastki> 25+ I nawet z tym nie handlujcie.

W ostatnim czasie spałem z loszką 97 rocznik I potem 01(dziewica), mimo braku jej doświadczenia byłem bardziej podjarany młodszą. Pozdro.


Autorstwa @XX48Fb .

I tak sobie myślę..

CZY LUDZI JUŻ POPJERTOLIŁO?

W Biedronce, gdy kupuję alkohol, pytają mnie o dowód. Przecież za tydzień kończę 26 lat!
Typek z klubu uznał, że mam między 21-23 lata. MAX.
Skoro wyglądam na załóżmy 17-23 lata, to tak naprawdę mogę każdemu Mirkowi wkręcić, że mam 17-19 i ten uwierzy.
Czy więc mój wiek idzie w parze ze starczym wyglądem, jakimś wielkim mankamentem wyglądu czy jakąś niezdolnością do czegoś? NIE!
Nie ma ŻADNEJ różnicy między 18 a załóżmy te 26 lat, jeśli kobieta dba o siebie i się dobrze trzyma.
Niektóre 30 latki wyglądają na 24 lata!
Czy więc jest to jakiś problem, jeśli kobieta wygląda młodo, by się z nią spotykać nawet gdy ma te 22-30 lat? Nie widzę w tym żadnych przeszkód. Jeśli dany mężczyzna ma 30-35 lat to tym bardziej nie powinien używać określenia "stare próchno" na kobietę w przedziale 25-30. To nie czasy powojenne, gdzie 18 latki wyglądały jak dzisiejsze 30 latki.
Tymczasem sama świadomość że dana panna to "nastka" i już się fioot sam podnosi. Nie ważne, że 30stka mogła wkręcić, że ma 20 i dany typ uwierzył. Dla niego liczy się ŚWIADOMOŚĆ, że młodsza.
Jakie to prymitywne.

Czy ból dupimy? Może. Ale nie dlatego, że z racji wieku czujemy się stare i bezużyteczne. Znamy swoją wartość, wiemy, że wyglądamy na młodsze, mamy jeszcze niektóre w sobie odrobinkę dziecięcej ciekawości świata i naiwności z wplecioną w nań rozwagę i powagę. Kobiety do tańca i do różańca.
Ale w tym starciu wygrywa zezwierzęcenie, traktowanie kobiety jako zlewni na nasienie, gdzie jej jedyna funkcja to sprawianie by fioot stał. Kobieta w tych czasach już nie liczy się jako wsparcie dla mężczyzny, oparcie w trudnych chwilach, ciepło gdy on wróci z pracy i ramię przed snem, w którym ładuje sie baterie przed kolejnym pełnym wyzwań dniem.
Teraz kobieta, nawet jeśli ofiaruje to ciepło i wierność, oddanie, nie ma prawa tego wymagać. Jeśli wymaga tego, co sama daje, to jest "księżniczką z wymaganiami z kosmosu", a że mężczyzna to stworzenie leniwe, które nie daj borze sosnowy się czymś może choć trochę przemęczyć, uzna, że bardziej opłaca mu się płacić za sex z dziffką, zamiast się jakkolwiek angażować w jakikolwiek związek. A jeśli kobieta ma 20+ lat to już w ogóle powinna się cieszyć, że ktoś na nią patrzy - w końcu to już stare próchno względem nastolatek (a osoba z tymi preferencjami to hebefil / efebofil) i nie powinna w ogóle mieć jakichkolwiek wymagań (nie to co panowie preferujący młode nastolatki ;) )

Traktowanie drugiego człowieka jak rzecz w sklepie. Typowe w erze konsumpcjonizmu.

#przegryw #rozowepaski #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #wiek #kobiety #przemyslenia #fetysz #prokuratorboners #wykop #seks #plodnajulka #bekazniebieskichpaskow #obierkizycia
  • 148
  • Odpowiedz
@BloodyMassacre26: Zależy od sytuacj.
1. Związek:
Dzieci. Wchodząc w związek z kobietą w wieku 25 lat + musisz liczyć się z tym, że zegar już tyka. Teraz jest właściwy moment. A wy się jeszcze nie znacznie, nie mieszkaliście jeszcze razem przez kilka lat itd. Możliwe, że facet chce się jeszcze rozwijać, żeby zapewnić rodzinie lepszy byt itp. Wchodząc w związek z osobą w tym wieku nie ma na to zbyt wiele czasu. Jeśli facet nie jest już teraz ustawiony to ma na to bardzo mało czasu (albo może się okazać że na zdrową ciążę będzie za późno). Poza tym, po kobietach widać oznaki starzenia dużo szybciej, a mężczyźni patrzą na wygląd bardziej niż kobiety (uśredniając). Jeśli już i tak szukasz młodszej dziewczyny to lepiej, żeby była możliwie najmłodsza i dłużej pozostała "świeża".

2. Przelotny seks (ale i związek):
Żyjemy niestety w czasie gdy kobiety w większości dają na lewo i prawo. To smutne ale tak jest i faceci biorą na to poprawkę. Może nie będziemy jej pierwszym, ale wybierając młodszą dziewczynę mamy większą szansę, że przynajmniej zmieścimy się w pierwszej dziesiątce. Chodzi między innymi o ryzyko chorób wenerycznych (ile kobiet w Polsce bada się np. na HPV a przecież zwykle jest bezobjawowe i w Polsce nie ma obowiązkowych szczepień jak
  • Odpowiedz
@BloodyMassacre26: Pierwsza ciąża po 30 to bardzo późno dla kobiety (oczywiście dla mężczyzn czas też nie jest w tym względnie łaskawy, nie zrozum mnie źle).

Wielu mężczyzn tak jak wiele kobiet nie chce mieć dzieci, trzeba tylko na siebie trafić. Mimo wszystko wiem, że sporo moich znajomych którzy teoretycznie nie chcą mieć dzieci i tak starają się przygotować na taką ewentualność gdyby coś im się odwidziało albo sytuacja uległa zmianie
  • Odpowiedz
@BloodyMassacre26: Mi też trochę jest ale z 2 strony go rozumiem, dzieci odchowane, żona go zostawiła, czemu nie? Bardziej dziwią mnie te dziewczyny, które w to wchodzą. No ale nie będę oceniać bo od dawna mieszkam w innym kraju i rzadko z nim rozmawiam więc na pewno nie mam pełnego obrazu sytuacji ¯\_(ツ)_/¯.
  • Odpowiedz
@BloodyMassacre26: Nie chcę kłamać, nie wiem ile dokładnie mają lat. W sumie nic o nich nie wiem, nawet jak która ma na imię bo zwyczajnie nie interesuje mnie to i nie pytam. Oceniam "wizualnie" po zdjęciach z wakacji ale możliwe że w rzeczywistości bliżej im do 35 niż 30 i wtedy te ~15 lat różnicy nie brzmi już tak źle ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@BloodyMassacre26: to dobrze ale jednak fajnie jak środowisko w którym żyjesz niepostrzega cię jak dziwoląga, niewspominając już o kolegach którzy mają z ciebie beke bo masz starszą dziewczyne nawet jeśli te szyderstwa są bez podstawne to irytują a to że otoczenie uznaje cię za dziwaka nie jest przyjemne. Nwm czemu masz takie parcie na młodszych, co w nich takiego wyjątkowego tak z tego co mówią znajome to starsi mężczyźni to
  • Odpowiedz
@Janke_:

Poważni faceci mają kija w dupie, są leniwi, nie można przy nich być sobą, choćby krytykują mój nadmierny entuzjazm tudzież wyśmiewają pomysł na szalone zdjęcia z wakacji , bo dla nich wszystko musi być z ogładą. Działają na mnie jak hamulec podczas zjazdu rowerem z górki.

A środowisko można zmienić, można utrzeć im nosa że starsze kobiety są jak wino - lepiej smakują i takie tam

Jeśli ktoś kocha
  • Odpowiedz
@BloodyMassacre26 mam wrażenie że bardzo Ci zależy na tym aby mieć młodszego chłopaka jeśli tak to czemu bo jednak większość kobiet preferuje starszych mężczyzn, mam te 21 lat mam poziom testosteronu najwyższy w życiu jak inni mężczyźni w tym wieku, jakie efekty daje testosteron to wiadomo, zwiększa popend seksualny agresywność siłę i zwiększa masę mięśniową i przez ten popend czasem powoduje że bardziej myśli się pennisem.
  • Odpowiedz
@Janke_:

Jeśli jakiś mimo wszystko nie myśli penisem, umie się kontrolować, to znaczy, że jest wart
Nie sztuką jest być wiernym gdy nie ma się popędu
Sztuką jest być wiernym, mieć takie zasady mimo że ciało robi psikusa
  • Odpowiedz